Namaz Vakitleri: Kilinochchi District
İmsak Aube
04:49
Güneş Lever du soleil
06:00
Öğle Midi
12:10
İkindi Apres-midi
15:15
Akşam Coucher
18:20
Yatsı Nuit
19:28
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:43:42
Şehir ve ülke
Kilinochchi District, Sri Lanka
Nüfus: 112,875
Para: LKR Sri Lankan rupee (Rs
Saat dilimi: Asia/Colombo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:49
Güneş
06:00
Öğle
12:10
İkindi
15:15
Akşam
18:20
Yatsı
19:28
Mekke'ye mesafe: 4,535 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Kilinochchi District
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:10 | 15:15 | 18:20 | 19:28 |
| Per 27 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:10 | 15:14 | 18:20 | 19:27 |
| Cum 28 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:10 | 15:13 | 18:19 | 19:26 |
| Cmt 29 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:09 | 15:12 | 18:19 | 19:26 |
| Paz 30 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:09 | 15:12 | 18:18 | 19:25 |
| Pzt 31 Ağu | 04:49 | 06:00 | 12:09 | 15:12 | 18:18 | 19:24 |
| Sal 1 Eyl | 04:49 | 06:00 | 12:08 | 15:13 | 18:17 | 19:24 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Kilinochchi District
- Kilinochchi 1 km · 13,006 nüfus
- Point Pedro 51 km · 89,810 nüfus
- Jaffna District 53 km · 962,440 nüfus
- Jaffna 54 km · 169,102 nüfus
- Valvedditturai 54 km · 78,205 nüfus
- Vavuniya District 60 km · 171,511 nüfus
- Vavuniya 72 km · 75,175 nüfus
- Mihintale 116 km · 5,000 nüfus
- Trincomalee District 117 km · 365,841 nüfus
- Anuradhapura District 118 km · 5,000 nüfus
- Anuradhapura 120 km · 63,208 nüfus
- Trincomalee 128 km · 99,135 nüfus
- Puttalam District 159 km · 760,778 nüfus
- Puttalam 164 km · 45,661 nüfus
- Sigiriya 165 km · 1,001 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Sri Lanka
Colombo District
Asia/Colombo
Kurunegala District
Asia/Colombo
Kandy District
Asia/Colombo
Galle District
Asia/Colombo
Ratnapura District
Asia/Colombo
Jaffna District
Asia/Colombo
Matara District
Asia/Colombo
Kegalle District
Asia/Colombo
Puttalam District
Asia/Colombo
Nuwara Eliya District
Asia/Colombo
Ampara District
Asia/Colombo
Colombo
Asia/Colombo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Kilinochchi District
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Kilinochchi District today?
İmsak
04:49
Güneş
06:00
Öğle
12:10
İkindi
15:15
Akşam
18:20
Yatsı
19:28
Kilinochchi District'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Kilinochchi District'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Kilinochchi District?
Suhoor ends at Fajr time. In Kilinochchi District today, Fajr is at 04:49.
How do I find the Qibla direction in Kilinochchi District?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Kilinochchi District.