Namaz Vakitleri: Muang Longxan
İmsak Aube
04:38
Güneş Lever du soleil
05:53
Öğle Midi
12:10
İkindi Apres-midi
15:30
Akşam Coucher
18:27
Yatsı Nuit
19:37
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
02:27:06
Şehir ve ülke
Muang Longxan, Laos
Nüfus: 0
Para: LAK Lao kip (₭
Saat dilimi: Asia/Vientiane
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:38
Güneş
05:53
Öğle
12:10
İkindi
15:30
Akşam
18:27
Yatsı
19:37
Mekke'ye mesafe: 6,551 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Muang Longxan
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:38 | 05:53 | 12:10 | 15:30 | 18:27 | 19:37 |
| Cum 28 Ağu | 04:38 | 05:53 | 12:10 | 15:30 | 18:26 | 19:37 |
| Cmt 29 Ağu | 04:39 | 05:53 | 12:10 | 15:30 | 18:26 | 19:36 |
| Paz 30 Ağu | 04:39 | 05:53 | 12:09 | 15:29 | 18:25 | 19:35 |
| Pzt 31 Ağu | 04:39 | 05:54 | 12:09 | 15:29 | 18:24 | 19:34 |
| Sal 1 Eyl | 04:40 | 05:54 | 12:09 | 15:29 | 18:23 | 19:33 |
| Çar 2 Eyl | 04:40 | 05:54 | 12:08 | 15:29 | 18:22 | 19:32 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Muang Longxan
- Anouvong 38 km · 23,658 nüfus
- Longchaeng 41 km · 8,834 nüfus
- Muang Phôn-Hông 51 km · 10,112 nüfus
- Vangviang 57 km · 25,000 nüfus
- Vientiane 78 km · 196,731 nüfus
- Pakxan 86 km · 21,967 nüfus
- Muang Thathôm 88 km
- Muang Phônsavan 98 km · 37,507 nüfus
- Sainyabuli 142 km · 13,500 nüfus
- Ban Nahin 147 km · 3,466 nüfus
- Luang Prabang 161 km · 53,792 nüfus
- Xam Nua 234 km · 46,800 nüfus
- Xam Neua 235 km · 46,800 nüfus
- Muang Thakhèk 246 km · 85,000 nüfus
- Thakhèk 246 km · 85,000 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Laos
Vientiane
Asia/Vientiane
Savannakhet
Asia/Vientiane
Pakse
Asia/Vientiane
Muang Thakhèk
Asia/Vientiane
Thakhèk
Asia/Vientiane
Luang Prabang
Asia/Vientiane
Xam Neua
Asia/Vientiane
Xam Nua
Asia/Vientiane
Thaphalanxay
Asia/Vientiane
Muang Phônsavan
Asia/Vientiane
Muang Xay
Asia/Vientiane
Vangviang
Asia/Vientiane
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Muang Longxan
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Muang Longxan today?
İmsak
04:38
Güneş
05:53
Öğle
12:10
İkindi
15:30
Akşam
18:27
Yatsı
19:37
Muang Longxan'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Muang Longxan'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Muang Longxan?
Suhoor ends at Fajr time. In Muang Longxan today, Fajr is at 04:38.
How do I find the Qibla direction in Muang Longxan?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Muang Longxan.