Namaz Vakitleri: Kaysone Phomvihane
İmsak Aube
04:33
Güneş Lever du soleil
05:47
Öğle Midi
12:03
İkindi Apres-midi
15:18
Akşam Coucher
18:18
Yatsı Nuit
19:28
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
12:34:30
Şehir ve ülke
Kaysone Phomvihane, Laos
Nüfus: 0
Para: LAK Lao kip (₭
Saat dilimi: Asia/Vientiane
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:33
Güneş
05:47
Öğle
12:03
İkindi
15:18
Akşam
18:18
Yatsı
19:28
Mekke'ye mesafe: 6,809 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Kaysone Phomvihane
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:33 | 05:47 | 12:03 | 15:18 | 18:18 | 19:28 |
| Per 27 Ağu | 04:33 | 05:47 | 12:02 | 15:18 | 18:18 | 19:27 |
| Cum 28 Ağu | 04:33 | 05:47 | 12:02 | 15:18 | 18:17 | 19:26 |
| Cmt 29 Ağu | 04:33 | 05:47 | 12:02 | 15:18 | 18:16 | 19:25 |
| Paz 30 Ağu | 04:34 | 05:47 | 12:01 | 15:18 | 18:16 | 19:25 |
| Pzt 31 Ağu | 04:34 | 05:47 | 12:01 | 15:18 | 18:15 | 19:24 |
| Sal 1 Eyl | 04:34 | 05:47 | 12:01 | 15:18 | 18:14 | 19:23 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Kaysone Phomvihane
- Savannakhet 7 km · 124,000 nüfus
- Muang Outhoumphon 27 km
- Muang Xayphoothong 29 km
- Muang Champhon 43 km
- Muang Xaibouli 45 km
- Muang Alsaphangthong 64 km
- Muang Songkhon 67 km
- Muang Atsaphan 76 km
- Muang Xônbouli 82 km
- Thaphalanxay 84 km · 40,097 nüfus
- Muang Thakhèk 96 km · 85,000 nüfus
- Thakhèk 96 km · 85,000 nüfus
- Muang Lakhonphéng 115 km
- Muang Thapangthong 117 km
- Muang Vilabouli 126 km
Daha fazla
Diğer şehirler Laos
Vientiane
Asia/Vientiane
Savannakhet
Asia/Vientiane
Pakse
Asia/Vientiane
Muang Thakhèk
Asia/Vientiane
Thakhèk
Asia/Vientiane
Luang Prabang
Asia/Vientiane
Xam Neua
Asia/Vientiane
Xam Nua
Asia/Vientiane
Thaphalanxay
Asia/Vientiane
Muang Phônsavan
Asia/Vientiane
Muang Xay
Asia/Vientiane
Vangviang
Asia/Vientiane
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Kaysone Phomvihane
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Kaysone Phomvihane today?
İmsak
04:33
Güneş
05:47
Öğle
12:03
İkindi
15:18
Akşam
18:18
Yatsı
19:28
Kaysone Phomvihane'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Kaysone Phomvihane'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Kaysone Phomvihane?
Suhoor ends at Fajr time. In Kaysone Phomvihane today, Fajr is at 04:33.
How do I find the Qibla direction in Kaysone Phomvihane?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Kaysone Phomvihane.