Namaz Vakitleri: Ash Shāmīyah

Tuesday 25 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
03:59
in 6h 09m 56s
Güneş Lever du soleil 05:22
Öğle Midi 11:50
İkindi Apres-midi 15:24
Akşam Coucher 18:18
Yatsı Nuit 19:36
Method · MWL Makkah 1,201 km Asia/Kuwait Nüfus 13,762
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
21:49:04
Şehir ve ülke
Ash Shāmīyah, Kuwait
Nüfus: 13,762
Para: KWD Kuwaiti dinar (ك.د
Saat dilimi: Asia/Kuwait
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:59
Güneş
05:22
Öğle
11:50
İkindi
15:24
Akşam
18:18
Yatsı
19:36
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 1,201 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Ash Shāmīyah
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Sal 25 Ağu 03:59 05:22 11:50 15:24 18:18 19:36
Çar 26 Ağu 03:59 05:22 11:50 15:24 18:17 19:35
Per 27 Ağu 04:00 05:23 11:50 15:23 18:16 19:34
Cum 28 Ağu 04:01 05:23 11:49 15:23 18:15 19:32
Cmt 29 Ağu 04:02 05:24 11:49 15:23 18:14 19:31
Paz 30 Ağu 04:02 05:25 11:49 15:22 18:13 19:30
Pzt 31 Ağu 04:03 05:25 11:49 15:22 18:12 19:28
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Ash Shāmīyah

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Ash Shāmīyah

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Ash Shāmīyah today?
İmsak 03:59
Güneş 05:22
Öğle 11:50
İkindi 15:24
Akşam 18:18
Yatsı 19:36
Ash Shāmīyah'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ash Shāmīyah'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Ash Shāmīyah?

Suhoor ends at Fajr time. In Ash Shāmīyah today, Fajr is at 03:59.

How do I find the Qibla direction in Ash Shāmīyah?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ash Shāmīyah.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Ash Shāmīyah