Namaz Vakitleri: Danyang-gun
İmsak Aube
04:21
Güneş Lever du soleil
05:53
Öğle Midi
12:28
İkindi Apres-midi
16:09
Akşam Coucher
19:03
Yatsı Nuit
20:29
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
02:12:13
Şehir ve ülke
Danyang-gun, South Korea
Nüfus: 0
Para: KRW Won (₩
Saat dilimi: Asia/Seoul
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:21
Güneş
05:53
Öğle
12:28
İkindi
16:09
Akşam
19:03
Yatsı
20:29
Mekke'ye mesafe: 8,472 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Danyang-gun
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:21 | 05:53 | 12:28 | 16:09 | 19:03 | 20:29 |
| Cum 28 Ağu | 04:22 | 05:54 | 12:28 | 16:08 | 19:01 | 20:27 |
| Cmt 29 Ağu | 04:23 | 05:55 | 12:28 | 16:08 | 19:00 | 20:26 |
| Paz 30 Ağu | 04:24 | 05:55 | 12:27 | 16:07 | 18:59 | 20:24 |
| Pzt 31 Ağu | 04:25 | 05:56 | 12:27 | 16:06 | 18:57 | 20:22 |
| Sal 1 Eyl | 04:26 | 05:57 | 12:27 | 16:05 | 18:56 | 20:21 |
| Çar 2 Eyl | 04:27 | 05:58 | 12:26 | 16:05 | 18:54 | 20:19 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Danyang-gun
- Jecheon-si 22 km
- Yeongju-si 23 km
- Neietsu 24 km · 25,413 nüfus
- Eisen 30 km · 56,006 nüfus
- Bonghwa-gun 34 km
- Yecheon-gun 37 km
- Pyeongchang-gun 43 km
- Pyeongchang 43 km · 9,940 nüfus
- Chungju-si 44 km
- Mungyeong 46 km · 71,863 nüfus
- Mungyeong-si 47 km
- Wonju-si 54 km
- Koesan 55 km · 44,461 nüfus
- Goesan-gun 55 km
- Jeongseon-gun 55 km
Daha fazla
Diğer şehirler South Korea
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Danyang-gun
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Danyang-gun today?
İmsak
04:21
Güneş
05:53
Öğle
12:28
İkindi
16:09
Akşam
19:03
Yatsı
20:29
Danyang-gun'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Danyang-gun'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Danyang-gun?
Suhoor ends at Fajr time. In Danyang-gun today, Fajr is at 04:21.
How do I find the Qibla direction in Danyang-gun?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Danyang-gun.