Namaz Vakitleri: Ōmura-shi

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Güneş
05:51
in 41m 17s
İmsak Aube 04:24
Öğle Midi 12:22
İkindi Apres-midi 15:59
Akşam Coucher 18:52
Yatsı Nuit 20:13
Method · MWL Makkah 8,749 km Asia/Tokyo
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
05:09:43
Şehir ve ülke
Ōmura-shi, Japan
Nüfus: 0
Para: JPY Japanese yen (¥
Saat dilimi: Asia/Tokyo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:24
Güneş
05:51
Öğle
12:22
İkindi
15:59
Akşam
18:52
Yatsı
20:13
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 8,749 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Ōmura-shi
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Per 27 Ağu 04:24 05:51 12:22 15:59 18:52 20:13
Cum 28 Ağu 04:25 05:52 12:21 15:59 18:51 20:12
Cmt 29 Ağu 04:26 05:52 12:21 15:58 18:49 20:10
Paz 30 Ağu 04:27 05:53 12:21 15:57 18:48 20:09
Pzt 31 Ağu 04:28 05:54 12:20 15:57 18:47 20:07
Sal 1 Eyl 04:29 05:54 12:20 15:56 18:46 20:06
Çar 2 Eyl 04:29 05:55 12:20 15:56 18:44 20:04
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Ōmura-shi

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Ōmura-shi

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Ōmura-shi today?
İmsak 04:24
Güneş 05:51
Öğle 12:22
İkindi 15:59
Akşam 18:52
Yatsı 20:13
Ōmura-shi'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ōmura-shi'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Ōmura-shi?

Suhoor ends at Fajr time. In Ōmura-shi today, Fajr is at 04:24.

How do I find the Qibla direction in Ōmura-shi?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ōmura-shi.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Ōmura-shi