Namaz Vakitleri: Kisarazu Shi
İmsak Aube
03:37
Güneş Lever du soleil
05:08
Öğle Midi
11:42
İkindi Apres-midi
15:22
Akşam Coucher
18:16
Yatsı Nuit
19:40
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
17:19:13
Şehir ve ülke
Kisarazu Shi, Japan
Nüfus: 0
Para: JPY Japanese yen (¥
Saat dilimi: Asia/Tokyo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:37
Güneş
05:08
Öğle
11:42
İkindi
15:22
Akşam
18:16
Yatsı
19:40
Mekke'ye mesafe: 9,513 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Kisarazu Shi
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 03:37 | 05:08 | 11:42 | 15:22 | 18:16 | 19:40 |
| Per 27 Ağu | 03:38 | 05:08 | 11:42 | 15:21 | 18:15 | 19:39 |
| Cum 28 Ağu | 03:39 | 05:09 | 11:41 | 15:21 | 18:13 | 19:37 |
| Cmt 29 Ağu | 03:40 | 05:10 | 11:41 | 15:20 | 18:12 | 19:35 |
| Paz 30 Ağu | 03:41 | 05:11 | 11:41 | 15:19 | 18:11 | 19:34 |
| Pzt 31 Ağu | 03:42 | 05:11 | 11:40 | 15:19 | 18:09 | 19:32 |
| Sal 1 Eyl | 03:43 | 05:12 | 11:40 | 15:18 | 18:08 | 19:31 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Kisarazu Shi
- Kisarazu 5 km · 136,118 nüfus
- Sodegaura-shi 6 km
- Kimitsu 11 km · 81,355 nüfus
- Ichihara Shi 15 km
- Futtsu 17 km · 42,280 nüfus
- Ichihara 18 km · 268,038 nüfus
- Chiba 28 km · 975,014 nüfus
- Mobara 29 km · 86,446 nüfus
- Kawasaki 30 km · 1,538,262 nüfus
- Mobara Shi 30 km
- Yokosuka 31 km · 390,275 nüfus
- Urayasu-shi 31 km
- Yokohama 31 km · 3,757,630 nüfus
- Kamogawa-shi 32 km
- Kamogawa 32 km · 31,554 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Japan
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Kisarazu Shi
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Kisarazu Shi today?
İmsak
03:37
Güneş
05:08
Öğle
11:42
İkindi
15:22
Akşam
18:16
Yatsı
19:40
Kisarazu Shi'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Kisarazu Shi'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Kisarazu Shi?
Suhoor ends at Fajr time. In Kisarazu Shi today, Fajr is at 03:37.
How do I find the Qibla direction in Kisarazu Shi?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Kisarazu Shi.