Namaz Vakitleri: Jōetsu Shi
İmsak Aube
03:38
Güneş Lever du soleil
05:11
Öğle Midi
11:49
İkindi Apres-midi
15:31
Akşam Coucher
18:26
Yatsı Nuit
19:53
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
16:52:04
Şehir ve ülke
Jōetsu Shi, Japan
Nüfus: 0
Para: JPY Japanese yen (¥
Saat dilimi: Asia/Tokyo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:38
Güneş
05:11
Öğle
11:49
İkindi
15:31
Akşam
18:26
Yatsı
19:53
Mekke'ye mesafe: 9,302 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Jōetsu Shi
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 03:38 | 05:11 | 11:49 | 15:31 | 18:26 | 19:53 |
| Çar 26 Ağu | 03:39 | 05:12 | 11:49 | 15:30 | 18:25 | 19:51 |
| Per 27 Ağu | 03:40 | 05:13 | 11:48 | 15:29 | 18:23 | 19:50 |
| Cum 28 Ağu | 03:41 | 05:14 | 11:48 | 15:29 | 18:22 | 19:48 |
| Cmt 29 Ağu | 03:43 | 05:14 | 11:48 | 15:28 | 18:20 | 19:46 |
| Paz 30 Ağu | 03:44 | 05:15 | 11:47 | 15:27 | 18:19 | 19:45 |
| Pzt 31 Ağu | 03:45 | 05:16 | 11:47 | 15:26 | 18:17 | 19:43 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Jōetsu Shi
- Jōetsu 9 km · 189,430 nüfus
- Myoko-shi 15 km
- Arai 17 km · 27,481 nüfus
- Togari 23 km
- Iiyama Shi 23 km
- Nozawaonsen 24 km · 3,286 nüfus
- Sakae 26 km · 1,660 nüfus
- Kashiwazaki Shi 30 km
- Kijimadaira 30 km · 4,260 nüfus
- Iiyama 30 km · 19,279 nüfus
- Iiyama 30 km · 19,279 nüfus
- Kashiwazaki 33 km · 81,027 nüfus
- Shinano 37 km · 7,558 nüfus
- Tōkamachi 37 km
- Nakano Shi 39 km
Daha fazla
Diğer şehirler Japan
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Jōetsu Shi
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Jōetsu Shi today?
İmsak
03:38
Güneş
05:11
Öğle
11:49
İkindi
15:31
Akşam
18:26
Yatsı
19:53
Jōetsu Shi'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Jōetsu Shi'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Jōetsu Shi?
Suhoor ends at Fajr time. In Jōetsu Shi today, Fajr is at 03:38.
How do I find the Qibla direction in Jōetsu Shi?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Jōetsu Shi.