Namaz Vakitleri: Arida Shi
İmsak Aube
03:59
Güneş Lever du soleil
05:28
Öğle Midi
12:02
İkindi Apres-midi
15:41
Akşam Coucher
18:35
Yatsı Nuit
19:58
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
22:28:39
Şehir ve ülke
Arida Shi, Japan
Nüfus: 0
Para: JPY Japanese yen (¥
Saat dilimi: Asia/Tokyo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:59
Güneş
05:28
Öğle
12:02
İkindi
15:41
Akşam
18:35
Yatsı
19:58
Mekke'ye mesafe: 9,156 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Arida Shi
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 03:59 | 05:28 | 12:02 | 15:41 | 18:35 | 19:58 |
| Çar 26 Ağu | 04:00 | 05:28 | 12:01 | 15:40 | 18:34 | 19:56 |
| Per 27 Ağu | 04:01 | 05:29 | 12:01 | 15:40 | 18:32 | 19:55 |
| Cum 28 Ağu | 04:02 | 05:30 | 12:01 | 15:39 | 18:31 | 19:53 |
| Cmt 29 Ağu | 04:03 | 05:31 | 12:00 | 15:38 | 18:30 | 19:52 |
| Paz 30 Ağu | 04:04 | 05:31 | 12:00 | 15:38 | 18:29 | 19:50 |
| Pzt 31 Ağu | 04:05 | 05:32 | 12:00 | 15:37 | 18:27 | 19:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Arida Shi
- Kainan Shi 10 km
- Kainan 10 km · 47,697 nüfus
- Minato 15 km · 375,339 nüfus
- Wakayama 17 km · 353,299 nüfus
- Wakayama Shi 19 km
- Gobō 22 km · 23,481 nüfus
- Iwade 25 km · 53,714 nüfus
- Iwade Shi 27 km
- Hannan Shi 29 km
- Hannan 30 km · 49,794 nüfus
- Kinokawa Shi 30 km
- Sennan Shi 33 km
- Izumisano Shi 37 km
- Sumoto 37 km · 41,056 nüfus
- Sumoto Shi 39 km
Daha fazla
Diğer şehirler Japan
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Arida Shi
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Arida Shi today?
İmsak
03:59
Güneş
05:28
Öğle
12:02
İkindi
15:41
Akşam
18:35
Yatsı
19:58
Arida Shi'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Arida Shi'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Arida Shi?
Suhoor ends at Fajr time. In Arida Shi today, Fajr is at 03:59.
How do I find the Qibla direction in Arida Shi?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Arida Shi.