Namaz Vakitleri: Uggiano la Chiesa
İmsak Aube
04:30
Güneş Lever du soleil
06:08
Öğle Midi
12:48
İkindi Apres-midi
16:31
Akşam Coucher
19:27
Yatsı Nuit
20:59
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
08:19:00
Şehir ve ülke
Uggiano la Chiesa, Italy
Nüfus: 3,294
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:30
Güneş
06:08
Öğle
12:48
İkindi
16:31
Akşam
19:27
Yatsı
20:59
Mekke'ye mesafe: 2,898 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Uggiano la Chiesa
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:30 | 06:08 | 12:48 | 16:31 | 19:27 | 20:59 |
| Per 27 Ağu | 04:32 | 06:09 | 12:48 | 16:30 | 19:26 | 20:57 |
| Cum 28 Ağu | 04:33 | 06:10 | 12:47 | 16:29 | 19:24 | 20:55 |
| Cmt 29 Ağu | 04:34 | 06:11 | 12:47 | 16:29 | 19:23 | 20:53 |
| Paz 30 Ağu | 04:35 | 06:12 | 12:47 | 16:28 | 19:21 | 20:51 |
| Pzt 31 Ağu | 04:37 | 06:13 | 12:47 | 16:27 | 19:20 | 20:49 |
| Sal 1 Eyl | 04:38 | 06:14 | 12:46 | 16:26 | 19:18 | 20:47 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Uggiano la Chiesa
- Casamassella 1 km · 1,018 nüfus
- Minervino di Lecce 3 km · 2,268 nüfus
- Giurdignano 3 km · 1,946 nüfus
- Cerfignano 4 km · 1,570 nüfus
- Otranto 6 km · 5,631 nüfus
- Giuggianello 7 km · 1,141 nüfus
- Palmariggi 7 km · 1,403 nüfus
- Santa Cesarea Terme 7 km · 328 nüfus
- Vitigliano 8 km · 1,081 nüfus
- Poggiardo 8 km · 5,854 nüfus
- Sanarica 9 km · 1,469 nüfus
- Ortelle 9 km · 1,009 nüfus
- Muro Leccese 10 km · 4,765 nüfus
- Bagnolo del Salento 10 km · 1,767 nüfus
- Vignacastrisi 10 km · 1,350 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Uggiano la Chiesa
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Uggiano la Chiesa today?
İmsak
04:30
Güneş
06:08
Öğle
12:48
İkindi
16:31
Akşam
19:27
Yatsı
20:59
Uggiano la Chiesa'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Uggiano la Chiesa'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Uggiano la Chiesa?
Suhoor ends at Fajr time. In Uggiano la Chiesa today, Fajr is at 04:30.
How do I find the Qibla direction in Uggiano la Chiesa?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Uggiano la Chiesa.