Namaz Vakitleri: Santo Stefano di Camastra
İmsak Aube
04:53
Güneş Lever du soleil
06:27
Öğle Midi
13:04
İkindi Apres-midi
16:46
Akşam Coucher
19:41
Yatsı Nuit
21:09
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:52:12
Şehir ve ülke
Santo Stefano di Camastra, Italy
Nüfus: 4,348
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:53
Güneş
06:27
Öğle
13:04
İkindi
16:46
Akşam
19:41
Yatsı
21:09
Mekke'ye mesafe: 3,057 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Santo Stefano di Camastra
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:27 | 13:04 | 16:46 | 19:41 | 21:09 |
| Per 27 Ağu | 04:54 | 06:28 | 13:04 | 16:45 | 19:40 | 21:07 |
| Cum 28 Ağu | 04:55 | 06:29 | 13:04 | 16:45 | 19:38 | 21:06 |
| Cmt 29 Ağu | 04:57 | 06:30 | 13:04 | 16:44 | 19:37 | 21:04 |
| Paz 30 Ağu | 04:58 | 06:31 | 13:03 | 16:43 | 19:35 | 21:02 |
| Pzt 31 Ağu | 04:59 | 06:31 | 13:03 | 16:42 | 19:34 | 21:00 |
| Sal 1 Eyl | 05:00 | 06:32 | 13:03 | 16:41 | 19:32 | 20:59 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Santo Stefano di Camastra
- Reitano 5 km · 501 nüfus
- Motta d'Affermo 6 km · 657 nüfus
- Pettineo 7 km · 1,236 nüfus
- Caronia 8 km · 1,825 nüfus
- Marina di Caronia 8 km · 1,015 nüfus
- Mistretta 9 km · 4,364 nüfus
- Tusa 11 km · 1,948 nüfus
- Castel di Lucio 14 km · 1,226 nüfus
- Finale 17 km · 1,792 nüfus
- San Mauro Castelverde 18 km · 1,346 nüfus
- Pollina 18 km · 936 nüfus
- Acquedolci 21 km · 5,483 nüfus
- Capizzi 22 km · 2,844 nüfus
- San Fratello 22 km · 3,259 nüfus
- Geraci Siculo 24 km · 1,702 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Santo Stefano di Camastra
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Santo Stefano di Camastra today?
İmsak
04:53
Güneş
06:27
Öğle
13:04
İkindi
16:46
Akşam
19:41
Yatsı
21:09
Santo Stefano di Camastra'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Santo Stefano di Camastra'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Santo Stefano di Camastra?
Suhoor ends at Fajr time. In Santo Stefano di Camastra today, Fajr is at 04:53.
How do I find the Qibla direction in Santo Stefano di Camastra?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Santo Stefano di Camastra.