Namaz Vakitleri: Ponte San Marco
İmsak Aube
03:05
Güneş Lever du soleil
05:37
Öğle Midi
13:23
İkindi Apres-midi
17:32
Akşam Coucher
21:09
Yatsı Nuit
23:27
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 6 Tem 2026
Hicri
Monday, Muharram 20, 1448 AH
Yerel saat
01:16:44
Şehir ve ülke
Ponte San Marco, Italy
Nüfus: 2,417
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:05
Güneş
05:37
Öğle
13:23
İkindi
17:32
Akşam
21:09
Yatsı
23:27
Mekke'ye mesafe: 3,781 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Ponte San Marco
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 6 Tem | 03:05 | 05:37 | 13:23 | 17:32 | 21:09 | 23:27 |
| Sal 7 Tem | 03:06 | 05:37 | 13:23 | 17:32 | 21:09 | 23:26 |
| Çar 8 Tem | 03:08 | 05:38 | 13:23 | 17:32 | 21:08 | 23:25 |
| Per 9 Tem | 03:09 | 05:39 | 13:24 | 17:32 | 21:08 | 23:24 |
| Cum 10 Tem | 03:11 | 05:40 | 13:24 | 17:32 | 21:07 | 23:23 |
| Cmt 11 Tem | 03:13 | 05:41 | 13:24 | 17:32 | 21:07 | 23:21 |
| Paz 12 Tem | 03:15 | 05:41 | 13:24 | 17:32 | 21:06 | 23:20 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Ponte San Marco
- Calcinato 2 km · 8,471 nüfus
- Bedizzole 4 km · 9,320 nüfus
- Molinetto 5 km · 8,296 nüfus
- Lonato 5 km · 8,186 nüfus
- Carzago Riviera 6 km · 1,159 nüfus
- Vighizzolo 6 km · 2,798 nüfus
- Mazzano 7 km · 2,548 nüfus
- Nuvolera 7 km · 3,365 nüfus
- Montichiari 7 km · 15,030 nüfus
- Calvagese della Riviera 7 km · 728 nüfus
- Nuvolento 8 km · 3,864 nüfus
- Prevalle 8 km · 6,781 nüfus
- Paitone 8 km · 2,176 nüfus
- Rezzato 8 km · 13,337 nüfus
- Padenghe sul Garda 9 km · 3,801 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Ponte San Marco
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Ponte San Marco today?
İmsak
03:05
Güneş
05:37
Öğle
13:23
İkindi
17:32
Akşam
21:09
Yatsı
23:27
Ponte San Marco'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ponte San Marco'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Ponte San Marco?
Suhoor ends at Fajr time. In Ponte San Marco today, Fajr is at 03:05.
How do I find the Qibla direction in Ponte San Marco?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ponte San Marco.