Namaz Vakitleri: Oppido Lucano
İmsak Aube
04:38
Güneş Lever du soleil
06:17
Öğle Midi
12:58
İkindi Apres-midi
16:41
Akşam Coucher
19:38
Yatsı Nuit
21:10
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
08:05:21
Şehir ve ülke
Oppido Lucano, Italy
Nüfus: 3,559
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:38
Güneş
06:17
Öğle
12:58
İkindi
16:41
Akşam
19:38
Yatsı
21:10
Mekke'ye mesafe: 3,107 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Oppido Lucano
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:38 | 06:17 | 12:58 | 16:41 | 19:38 | 21:10 |
| Per 27 Ağu | 04:39 | 06:18 | 12:58 | 16:41 | 19:37 | 21:09 |
| Cum 28 Ağu | 04:41 | 06:19 | 12:57 | 16:40 | 19:35 | 21:07 |
| Cmt 29 Ağu | 04:42 | 06:20 | 12:57 | 16:39 | 19:33 | 21:05 |
| Paz 30 Ağu | 04:43 | 06:21 | 12:57 | 16:38 | 19:32 | 21:03 |
| Pzt 31 Ağu | 04:45 | 06:22 | 12:56 | 16:37 | 19:30 | 21:01 |
| Sal 1 Eyl | 04:46 | 06:23 | 12:56 | 16:36 | 19:29 | 20:59 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Oppido Lucano
- Acerenza 6 km · 2,204 nüfus
- Cancellara 6 km · 1,139 nüfus
- Tolve 8 km · 2,952 nüfus
- Pietragalla 10 km · 2,439 nüfus
- Genzano di Lucania 10 km · 5,240 nüfus
- Banzi 11 km · 1,160 nüfus
- San Chirico Nuovo 12 km · 1,176 nüfus
- Vaglio Basilicata 12 km · 1,873 nüfus
- Forenza 16 km · 1,825 nüfus
- Brindisi Montagna 17 km · 794 nüfus
- Palazzo San Gervasio 19 km · 4,432 nüfus
- Albano di Lucania 20 km · 1,341 nüfus
- Trivigno 20 km · 570 nüfus
- Potenza 20 km · 64,406 nüfus
- Tricarico 21 km · 4,761 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Oppido Lucano
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Oppido Lucano today?
İmsak
04:38
Güneş
06:17
Öğle
12:58
İkindi
16:41
Akşam
19:38
Yatsı
21:10
Oppido Lucano'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Oppido Lucano'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Oppido Lucano?
Suhoor ends at Fajr time. In Oppido Lucano today, Fajr is at 04:38.
How do I find the Qibla direction in Oppido Lucano?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Oppido Lucano.