Namaz Vakitleri: La Pieve-Molino
İmsak Aube
04:45
Güneş Lever du soleil
06:30
Öğle Midi
13:15
İkindi Apres-midi
17:01
Akşam Coucher
20:00
Yatsı Nuit
21:38
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:39:27
Şehir ve ülke
La Pieve-Molino, Italy
Nüfus: 207
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:45
Güneş
06:30
Öğle
13:15
İkindi
17:01
Akşam
20:00
Yatsı
21:38
Mekke'ye mesafe: 3,592 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Pieve-Molino
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:45 | 06:30 | 13:15 | 17:01 | 20:00 | 21:38 |
| Per 27 Ağu | 04:46 | 06:31 | 13:15 | 17:00 | 19:58 | 21:36 |
| Cum 28 Ağu | 04:48 | 06:32 | 13:15 | 16:59 | 19:56 | 21:34 |
| Cmt 29 Ağu | 04:50 | 06:34 | 13:14 | 16:58 | 19:55 | 21:32 |
| Paz 30 Ağu | 04:51 | 06:35 | 13:14 | 16:57 | 19:53 | 21:29 |
| Pzt 31 Ağu | 04:53 | 06:36 | 13:14 | 16:56 | 19:51 | 21:27 |
| Sal 1 Eyl | 04:54 | 06:37 | 13:14 | 16:55 | 19:49 | 21:25 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Pieve-Molino
- Montemignaio 0 km · 589 nüfus
- Castel San Niccolò 7 km · 2,487 nüfus
- Strada 7 km · 2,359 nüfus
- Reggello 10 km · 3,729 nüfus
- Stia 10 km · 2,359 nüfus
- Pratovecchio 10 km · 2,154 nüfus
- Pelago 10 km · 1,061 nüfus
- Ponte a Poppi 12 km · 2,570 nüfus
- Poppi 12 km · 927 nüfus
- Ortignano Raggiolo 12 km · 836 nüfus
- Pian di Scò 12 km · 2,351 nüfus
- Rignano sull'Arno 14 km · 3,343 nüfus
- Castelfranco di Sopra 14 km · 2,066 nüfus
- Rufina 14 km · 4,809 nüfus
- San Francesco 14 km · 2,823 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Pieve-Molino
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Pieve-Molino today?
İmsak
04:45
Güneş
06:30
Öğle
13:15
İkindi
17:01
Akşam
20:00
Yatsı
21:38
La Pieve-Molino'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Pieve-Molino'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Pieve-Molino?
Suhoor ends at Fajr time. In La Pieve-Molino today, Fajr is at 04:45.
How do I find the Qibla direction in La Pieve-Molino?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Pieve-Molino.