Namaz Vakitleri: Fossalta di Piave
İmsak Aube
04:33
Güneş Lever du soleil
06:24
Öğle Midi
13:12
İkindi Apres-midi
16:58
Akşam Coucher
19:59
Yatsı Nuit
21:42
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
10:55:05
Şehir ve ülke
Fossalta di Piave, Italy
Nüfus: 4,137
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:33
Güneş
06:24
Öğle
13:12
İkindi
16:58
Akşam
19:59
Yatsı
21:42
Mekke'ye mesafe: 3,661 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Fossalta di Piave
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:33 | 06:24 | 13:12 | 16:58 | 19:59 | 21:42 |
| Per 27 Ağu | 04:35 | 06:25 | 13:12 | 16:57 | 19:57 | 21:39 |
| Cum 28 Ağu | 04:37 | 06:26 | 13:11 | 16:56 | 19:56 | 21:37 |
| Cmt 29 Ağu | 04:39 | 06:27 | 13:11 | 16:55 | 19:54 | 21:35 |
| Paz 30 Ağu | 04:40 | 06:29 | 13:11 | 16:54 | 19:52 | 21:33 |
| Pzt 31 Ağu | 04:42 | 06:30 | 13:10 | 16:53 | 19:50 | 21:30 |
| Sal 1 Eyl | 04:44 | 06:31 | 13:10 | 16:52 | 19:48 | 21:28 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Fossalta di Piave
- Noventa di Piave 3 km · 5,154 nüfus
- Musile di Piave 4 km · 7,652 nüfus
- Zenson di Piave 4 km · 1,086 nüfus
- San Donà di Piave 5 km · 41,535 nüfus
- Meolo 5 km · 3,978 nüfus
- Fornaci 6 km · 2,856 nüfus
- Talponada 7 km · 2,599 nüfus
- Salgareda 7 km · 6,545 nüfus
- Monastier di Treviso 7 km · 4,411 nüfus
- Ponte di Piave 9 km · 3,529 nüfus
- Passarella 9 km · 1,105 nüfus
- Levada 10 km · 1,385 nüfus
- Chiarano 11 km · 1,639 nüfus
- Roncade 11 km · 6,585 nüfus
- San Biagio di Callalta 11 km · 2,584 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Fossalta di Piave
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Fossalta di Piave today?
İmsak
04:33
Güneş
06:24
Öğle
13:12
İkindi
16:58
Akşam
19:59
Yatsı
21:42
Fossalta di Piave'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Fossalta di Piave'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Fossalta di Piave?
Suhoor ends at Fajr time. In Fossalta di Piave today, Fajr is at 04:33.
How do I find the Qibla direction in Fossalta di Piave?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Fossalta di Piave.