Namaz Vakitleri: Cavenago di Brianza
İmsak Aube
04:46
Güneş Lever du soleil
06:36
Öğle Midi
13:24
İkindi Apres-midi
17:10
Akşam Coucher
20:11
Yatsı Nuit
21:54
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
13:46:59
Şehir ve ülke
Cavenago di Brianza, Italy
Nüfus: 7,392
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:46
Güneş
06:36
Öğle
13:24
İkindi
17:10
Akşam
20:11
Yatsı
21:54
Mekke'ye mesafe: 3,852 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Cavenago di Brianza
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:46 | 06:36 | 13:24 | 17:10 | 20:11 | 21:54 |
| Per 27 Ağu | 04:48 | 06:37 | 13:24 | 17:09 | 20:10 | 21:51 |
| Cum 28 Ağu | 04:50 | 06:39 | 13:24 | 17:08 | 20:08 | 21:49 |
| Cmt 29 Ağu | 04:51 | 06:40 | 13:23 | 17:07 | 20:06 | 21:47 |
| Paz 30 Ağu | 04:53 | 06:41 | 13:23 | 17:06 | 20:04 | 21:45 |
| Pzt 31 Ağu | 04:55 | 06:42 | 13:23 | 17:05 | 20:02 | 21:42 |
| Sal 1 Eyl | 04:56 | 06:43 | 13:22 | 17:04 | 20:00 | 21:40 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Cavenago di Brianza
- Cambiago 2 km · 5,283 nüfus
- Ornago 2 km · 5,290 nüfus
- Torrazza dei Mandelli 2 km · 1,046 nüfus
- Burago di Molgora 3 km · 4,234 nüfus
- Caponago 3 km · 5,140 nüfus
- Roncello 4 km · 4,779 nüfus
- Basiano 4 km · 3,684 nüfus
- Bellusco 4 km · 7,413 nüfus
- Gessate 4 km · 8,773 nüfus
- Masate 4 km · 3,779 nüfus
- Pessano Con Bornago 4 km · 8,889 nüfus
- Vimercate 5 km · 25,876 nüfus
- Agrate Brianza 5 km · 14,493 nüfus
- Bellinzago Lombardo 5 km · 3,822 nüfus
- Busnago 5 km · 6,835 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Cavenago di Brianza
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Cavenago di Brianza today?
İmsak
04:46
Güneş
06:36
Öğle
13:24
İkindi
17:10
Akşam
20:11
Yatsı
21:54
Cavenago di Brianza'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Cavenago di Brianza'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Cavenago di Brianza?
Suhoor ends at Fajr time. In Cavenago di Brianza today, Fajr is at 04:46.
How do I find the Qibla direction in Cavenago di Brianza?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Cavenago di Brianza.