Namaz Vakitleri: Castelletto Merli
İmsak Aube
04:53
Güneş Lever du soleil
06:42
Öğle Midi
13:29
İkindi Apres-midi
17:15
Akşam Coucher
20:15
Yatsı Nuit
21:56
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
15:01:34
Şehir ve ülke
Castelletto Merli, Italy
Nüfus: 456
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Rome
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:53
Güneş
06:42
Öğle
13:29
İkindi
17:15
Akşam
20:15
Yatsı
21:56
Mekke'ye mesafe: 3,898 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Castelletto Merli
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:42 | 13:29 | 17:15 | 20:15 | 21:56 |
| Per 27 Ağu | 04:55 | 06:43 | 13:29 | 17:14 | 20:14 | 21:54 |
| Cum 28 Ağu | 04:56 | 06:44 | 13:28 | 17:13 | 20:12 | 21:52 |
| Cmt 29 Ağu | 04:58 | 06:45 | 13:28 | 17:12 | 20:10 | 21:50 |
| Paz 30 Ağu | 05:00 | 06:46 | 13:28 | 17:11 | 20:08 | 21:47 |
| Pzt 31 Ağu | 05:01 | 06:48 | 13:27 | 17:10 | 20:06 | 21:45 |
| Sal 1 Eyl | 05:03 | 06:49 | 13:27 | 17:08 | 20:04 | 21:43 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Castelletto Merli
- Ponzano Monferrato 2 km · 165 nüfus
- Odalengo Piccolo 3 km · 222 nüfus
- Moncalvo 3 km · 2,082 nüfus
- Alfiano Natta 4 km · 232 nüfus
- Serralunga di Crea 4 km · 112 nüfus
- Penango 5 km · 182 nüfus
- Cerrina 6 km · 314 nüfus
- Villadeati 6 km · 188 nüfus
- Cereseto 6 km · 279 nüfus
- Mombello Monferrato 7 km · 181 nüfus
- Grazzano Badoglio 7 km · 572 nüfus
- Tonco 7 km · 743 nüfus
- Odalengo Grande 7 km · 45 nüfus
- Solonghello 7 km · 88 nüfus
- Calliano 7 km · 825 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Italy
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Castelletto Merli
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Castelletto Merli today?
İmsak
04:53
Güneş
06:42
Öğle
13:29
İkindi
17:15
Akşam
20:15
Yatsı
21:56
Castelletto Merli'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Castelletto Merli'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Castelletto Merli?
Suhoor ends at Fajr time. In Castelletto Merli today, Fajr is at 04:53.
How do I find the Qibla direction in Castelletto Merli?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Castelletto Merli.