Namaz Vakitleri: Mah Velat
İmsak Aube
03:35
Güneş Lever du soleil
05:03
Öğle Midi
11:37
İkindi Apres-midi
15:16
Akşam Coucher
18:28
Yatsı Nuit
19:18
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
10:48:09
Şehir ve ülke
Mah Velat, Iran
Nüfus: 0
Para: IRR Iranian rial (﷼
Saat dilimi: Asia/Tehran
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:35
Güneş
05:03
Öğle
11:37
İkindi
15:16
Akşam
18:28
Yatsı
19:18
Mekke'ye mesafe: 2,385 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Mah Velat
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 03:35 | 05:03 | 11:37 | 15:16 | 18:28 | 19:18 |
| Per 27 Ağu | 03:36 | 05:04 | 11:36 | 15:15 | 18:27 | 19:16 |
| Cum 28 Ağu | 03:37 | 05:04 | 11:36 | 15:15 | 18:26 | 19:15 |
| Cmt 29 Ağu | 03:38 | 05:05 | 11:36 | 15:14 | 18:24 | 19:13 |
| Paz 30 Ağu | 03:39 | 05:06 | 11:36 | 15:13 | 18:23 | 19:12 |
| Pzt 31 Ağu | 03:40 | 05:07 | 11:35 | 15:13 | 18:22 | 19:10 |
| Sal 1 Eyl | 03:41 | 05:07 | 11:35 | 15:12 | 18:20 | 19:09 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Mah Velat
- Feyz Abad 4 km
- Shadmehr 31 km · 3,825 nüfus
- Yunesi 37 km · 3,426 nüfus
- Kashmar 40 km · 102,282 nüfus
- Bayg 49 km
- Jangal 49 km · 6,650 nüfus
- Roshtkhvar 54 km
- Khalil Abad 55 km
- Torbat Heydariyeh 61 km
- Rivash 63 km · 5,687 nüfus
- Kondor 64 km · 6,460 nüfus
- Kadkan 68 km · 3,719 nüfus
- Gonabad 71 km · 40,773 nüfus
- Beydokht 71 km
- Robat-e-Sang 73 km
Daha fazla
Diğer şehirler Iran
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Mah Velat
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Mah Velat today?
İmsak
03:35
Güneş
05:03
Öğle
11:37
İkindi
15:16
Akşam
18:28
Yatsı
19:18
Mah Velat'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Mah Velat'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Mah Velat?
Suhoor ends at Fajr time. In Mah Velat today, Fajr is at 03:35.
How do I find the Qibla direction in Mah Velat?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Mah Velat.