Namaz Vakitleri: South Tripura
İmsak Aube
03:46
Güneş Lever du soleil
05:04
Öğle Midi
11:25
İkindi Apres-midi
15:57
Akşam Coucher
17:46
Yatsı Nuit
19:03
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
03:49:52
Şehir ve ülke
South Tripura, India
Nüfus: 876,001
Para: INR Indian rupee (₹
Saat dilimi: Asia/Kolkata
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:46
Güneş
05:04
Öğle
11:25
İkindi
15:57
Akşam
17:46
Yatsı
19:03
Mekke'ye mesafe: 5,303 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
South Tripura
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 03:46 | 05:04 | 11:25 | 15:57 | 17:46 | 19:03 |
| Cum 28 Ağu | 03:47 | 05:04 | 11:25 | 15:56 | 17:45 | 19:02 |
| Cmt 29 Ağu | 03:47 | 05:05 | 11:25 | 15:55 | 17:44 | 19:01 |
| Paz 30 Ağu | 03:48 | 05:05 | 11:24 | 15:55 | 17:43 | 19:00 |
| Pzt 31 Ağu | 03:48 | 05:05 | 11:24 | 15:54 | 17:42 | 18:59 |
| Sal 1 Eyl | 03:49 | 05:06 | 11:24 | 15:54 | 17:41 | 18:58 |
| Çar 2 Eyl | 03:49 | 05:06 | 11:23 | 15:53 | 17:40 | 18:57 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler South Tripura
- Belonia 18 km · 19,996 nüfus
- Sabrum 22 km · 7,142 nüfus
- Amarpur 40 km · 11,906 nüfus
- Udaipur 43 km · 32,758 nüfus
- Gomati 43 km · 32,758 nüfus
- Sonamura 49 km · 11,285 nüfus
- Barjala 56 km · 17,998 nüfus
- Ranir Bazar 78 km · 13,104 nüfus
- Agartala 82 km · 400,004 nüfus
- Dhalai 82 km · 378,230 nüfus
- West Tripura 84 km · 1,725,739 nüfus
- Ambasa 89 km · 16,285 nüfus
- Khowai 101 km · 20,046 nüfus
- Mamit 111 km · 7,884 nüfus
- Kamalpur 117 km · 10,872 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler India
Mumbai
Asia/Kolkata
Delhi
Asia/Kolkata
North 24 Parganas
Asia/Kolkata
Bengaluru Urban
Asia/Kolkata
Pune Division
Asia/Kolkata
Mumbai Suburban
Asia/Kolkata
Bengaluru
Asia/Kolkata
South 24 Parganas
Asia/Kolkata
Ahmedabad
Asia/Kolkata
Hyderabad
Asia/Kolkata
Nashik Division
Asia/Kolkata
Surat
Asia/Kolkata
Sorular
SSS – Namaz vakitleri South Tripura
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in South Tripura today?
İmsak
03:46
Güneş
05:04
Öğle
11:25
İkindi
15:57
Akşam
17:46
Yatsı
19:03
South Tripura'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. South Tripura'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in South Tripura?
Suhoor ends at Fajr time. In South Tripura today, Fajr is at 03:46.
How do I find the Qibla direction in South Tripura?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from South Tripura.