Namaz Vakitleri: Jumri Tilaiya

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
04:09
in 43m 43s
Güneş Lever du soleil 05:27
Öğle Midi 11:49
İkindi Apres-midi 16:22
Akşam Coucher 18:11
Yatsı Nuit 19:30
Method · MWL Makkah 4,672 km Asia/Kolkata Nüfus 87,867
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
03:25:17
Şehir ve ülke
Jumri Tilaiya, India
Nüfus: 87,867
Para: INR Indian rupee (₹
Saat dilimi: Asia/Kolkata
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:09
Güneş
05:27
Öğle
11:49
İkindi
16:22
Akşam
18:11
Yatsı
19:30
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,672 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Jumri Tilaiya
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Per 27 Ağu 04:09 05:27 11:49 16:22 18:11 19:30
Cum 28 Ağu 04:09 05:28 11:49 16:21 18:10 19:29
Cmt 29 Ağu 04:10 05:28 11:49 16:21 18:09 19:27
Paz 30 Ağu 04:10 05:28 11:49 16:20 18:09 19:26
Pzt 31 Ağu 04:11 05:29 11:48 16:19 18:08 19:25
Sal 1 Eyl 04:11 05:29 11:48 16:19 18:07 19:24
Çar 2 Eyl 04:12 05:29 11:48 16:18 18:06 19:23
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Jumri Tilaiya

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Jumri Tilaiya

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Jumri Tilaiya today?
İmsak 04:09
Güneş 05:27
Öğle 11:49
İkindi 16:22
Akşam 18:11
Yatsı 19:30
Jumri Tilaiya'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Jumri Tilaiya'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Jumri Tilaiya?

Suhoor ends at Fajr time. In Jumri Tilaiya today, Fajr is at 04:09.

How do I find the Qibla direction in Jumri Tilaiya?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Jumri Tilaiya.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Jumri Tilaiya