Namaz Vakitleri: Clement Town
İmsak Aube
04:27
Güneş Lever du soleil
05:51
Öğle Midi
12:20
İkindi Apres-midi
16:58
Akşam Coucher
18:49
Yatsı Nuit
20:13
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
22:59:22
Şehir ve ülke
Clement Town, India
Nüfus: 20,806
Para: INR Indian rupee (₹
Saat dilimi: Asia/Kolkata
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:27
Güneş
05:51
Öğle
12:20
İkindi
16:58
Akşam
18:49
Yatsı
20:13
Mekke'ye mesafe: 3,926 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Clement Town
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:27 | 05:51 | 12:20 | 16:58 | 18:49 | 20:13 |
| Çar 26 Ağu | 04:27 | 05:51 | 12:20 | 16:57 | 18:48 | 20:12 |
| Per 27 Ağu | 04:28 | 05:52 | 12:20 | 16:56 | 18:47 | 20:10 |
| Cum 28 Ağu | 04:29 | 05:52 | 12:19 | 16:55 | 18:46 | 20:09 |
| Cmt 29 Ağu | 04:30 | 05:53 | 12:19 | 16:55 | 18:45 | 20:08 |
| Paz 30 Ağu | 04:30 | 05:53 | 12:19 | 16:54 | 18:43 | 20:06 |
| Pzt 31 Ağu | 04:31 | 05:54 | 12:18 | 16:53 | 18:42 | 20:05 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Clement Town
- Dehradun 9 km · 1,696,694 nüfus
- Raipur 9 km · 27,702 nüfus
- Doiwala 14 km · 8,247 nüfus
- Mussoorie 22 km · 30,118 nüfus
- Narendranagar 29 km · 4,734 nüfus
- Vikasnagar 32 km · 13,055 nüfus
- Harbatpur 32 km · 9,478 nüfus
- Rishikesh 32 km · 66,390 nüfus
- Birbhaddar 34 km · 13,058 nüfus
- Raiwala Bara 35 km · 5,198 nüfus
- Chhutmalpur 36 km · 11,127 nüfus
- Haridwar 38 km · 186,079 nüfus
- Behat 39 km · 18,223 nüfus
- Paonta Sahib 42 km · 25,183 nüfus
- Roorkee 46 km · 103,894 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler India
Mumbai
Asia/Kolkata
Delhi
Asia/Kolkata
North 24 Parganas
Asia/Kolkata
Bengaluru Urban
Asia/Kolkata
Pune Division
Asia/Kolkata
Mumbai Suburban
Asia/Kolkata
Bengaluru
Asia/Kolkata
South 24 Parganas
Asia/Kolkata
Ahmedabad
Asia/Kolkata
Hyderabad
Asia/Kolkata
Nashik Division
Asia/Kolkata
Surat
Asia/Kolkata
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Clement Town
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Clement Town today?
İmsak
04:27
Güneş
05:51
Öğle
12:20
İkindi
16:58
Akşam
18:49
Yatsı
20:13
Clement Town'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Clement Town'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Clement Town?
Suhoor ends at Fajr time. In Clement Town today, Fajr is at 04:27.
How do I find the Qibla direction in Clement Town?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Clement Town.