Namaz Vakitleri: Arrondissement de Saint-Marc
İmsak Aube
05:19
Güneş Lever du soleil
06:34
Öğle Midi
12:51
İkindi Apres-midi
16:11
Akşam Coucher
19:09
Yatsı Nuit
20:19
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
11:00:34
Şehir ve ülke
Arrondissement de Saint-Marc, Haiti
Nüfus: 0
Para: HTG Haitian gourde (G
Saat dilimi: America/Port-au-Prince
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:19
Güneş
06:34
Öğle
12:51
İkindi
16:11
Akşam
19:09
Yatsı
20:19
Mekke'ye mesafe: 11,391 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Arrondissement de Saint-Marc
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 05:19 | 06:34 | 12:51 | 16:11 | 19:09 | 20:19 |
| Cum 28 Ağu | 05:19 | 06:34 | 12:51 | 16:11 | 19:08 | 20:18 |
| Cmt 29 Ağu | 05:20 | 06:34 | 12:51 | 16:11 | 19:07 | 20:17 |
| Paz 30 Ağu | 05:20 | 06:35 | 12:51 | 16:11 | 19:06 | 20:16 |
| Pzt 31 Ağu | 05:20 | 06:35 | 12:50 | 16:11 | 19:05 | 20:15 |
| Sal 1 Eyl | 05:21 | 06:35 | 12:50 | 16:11 | 19:05 | 20:14 |
| Çar 2 Eyl | 05:21 | 06:35 | 12:50 | 16:11 | 19:04 | 20:13 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Arrondissement de Saint-Marc
- Verrettes 7 km · 48,724 nüfus
- Désarmes 12 km · 15,594 nüfus
- Arcahaie 21 km
- Saint-Marc 24 km · 266,642 nüfus
- Dessalines 29 km · 12,288 nüfus
- Cabaret 31 km · 3,951 nüfus
- Grande Saline 41 km · 1,787 nüfus
- Mayisad 43 km · 5,204 nüfus
- Anse à Galets 43 km · 7,178 nüfus
- Mirebalais 45 km · 9,082 nüfus
- Gressier 51 km · 25,947 nüfus
- Carrefour 52 km · 511,345 nüfus
- Hinche 53 km · 120,867 nüfus
- Port-au-Prince 54 km · 1,234,742 nüfus
- Gonaïves 54 km · 84,961 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Haiti
Port-au-Prince
America/Port-au-Prince
Carrefour
America/Port-au-Prince
Delmas 73
America/Port-au-Prince
Port-de-Paix
America/Port-au-Prince
Pétionville
America/Port-au-Prince
Saint-Marc
America/Port-au-Prince
Croix-des-Bouquets
America/Port-au-Prince
Les Cayes
America/Port-au-Prince
Jacmel
America/Port-au-Prince
Okap
America/Port-au-Prince
Léogâne
America/Port-au-Prince
Hinche
America/Port-au-Prince
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Arrondissement de Saint-Marc
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Arrondissement de Saint-Marc today?
İmsak
05:19
Güneş
06:34
Öğle
12:51
İkindi
16:11
Akşam
19:09
Yatsı
20:19
Arrondissement de Saint-Marc'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Arrondissement de Saint-Marc'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Arrondissement de Saint-Marc?
Suhoor ends at Fajr time. In Arrondissement de Saint-Marc today, Fajr is at 05:19.
How do I find the Qibla direction in Arrondissement de Saint-Marc?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Arrondissement de Saint-Marc.