Namaz Vakitleri: Punta Ocote
İmsak Aube
04:23
Güneş Lever du soleil
05:36
Öğle Midi
11:51
İkindi Apres-midi
15:04
Akşam Coucher
18:06
Yatsı Nuit
19:15
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
01:27:18
Şehir ve ülke
Punta Ocote, Honduras
Nüfus: 1,399
Para: HNL Honduran lempira (L
Saat dilimi: America/Tegucigalpa
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:23
Güneş
05:36
Öğle
11:51
İkindi
15:04
Akşam
18:06
Yatsı
19:15
Mekke'ye mesafe: 12,955 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Punta Ocote
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:23 | 05:36 | 11:51 | 15:04 | 18:06 | 19:15 |
| Çar 26 Ağu | 04:23 | 05:36 | 11:51 | 15:04 | 18:05 | 19:14 |
| Per 27 Ağu | 04:23 | 05:36 | 11:51 | 15:04 | 18:05 | 19:13 |
| Cum 28 Ağu | 04:23 | 05:36 | 11:50 | 15:04 | 18:04 | 19:13 |
| Cmt 29 Ağu | 04:24 | 05:36 | 11:50 | 15:04 | 18:03 | 19:12 |
| Paz 30 Ağu | 04:24 | 05:37 | 11:50 | 15:04 | 18:03 | 19:11 |
| Pzt 31 Ağu | 04:24 | 05:37 | 11:49 | 15:04 | 18:02 | 19:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Punta Ocote
- Lomitas 13 km · 1,552 nüfus
- Paujiles 13 km · 1,244 nüfus
- La Trinidad 14 km · 1,314 nüfus
- Yorito 15 km · 2,169 nüfus
- Ayapa 15 km · 1,851 nüfus
- Subirana 18 km · 1,653 nüfus
- San José 18 km · 1,897 nüfus
- Yoro 18 km · 15,774 nüfus
- San Antonio 21 km · 1,711 nüfus
- El Bálsamo 25 km · 1,741 nüfus
- Las Vegas 27 km · 1,308 nüfus
- La Rosa 29 km · 1,552 nüfus
- Victoria 29 km · 33,019 nüfus
- La Estancia 30 km · 1,668 nüfus
- Sulaco 32 km · 2,760 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Honduras
Distrito Central
America/Tegucigalpa
Tegucigalpa
America/Tegucigalpa
San Pedro Sula
America/Tegucigalpa
La Ceiba
America/Tegucigalpa
Choloma
America/Tegucigalpa
El Progreso
America/Tegucigalpa
Choluteca
America/Tegucigalpa
Villanueva
America/Tegucigalpa
Comayagua
America/Tegucigalpa
Puerto Cortés
America/Tegucigalpa
Catacamas
America/Tegucigalpa
Santa Cruz de Yojoa
America/Tegucigalpa
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Punta Ocote
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Punta Ocote today?
İmsak
04:23
Güneş
05:36
Öğle
11:51
İkindi
15:04
Akşam
18:06
Yatsı
19:15
Punta Ocote'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Punta Ocote'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Punta Ocote?
Suhoor ends at Fajr time. In Punta Ocote today, Fajr is at 04:23.
How do I find the Qibla direction in Punta Ocote?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Punta Ocote.