Namaz Vakitleri: Loma Alta
İmsak Aube
04:28
Güneş Lever du soleil
05:41
Öğle Midi
11:56
İkindi Apres-midi
15:09
Akşam Coucher
18:11
Yatsı Nuit
19:20
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
07:31:49
Şehir ve ülke
Loma Alta, Honduras
Nüfus: 942
Para: HNL Honduran lempira (L
Saat dilimi: America/Tegucigalpa
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:28
Güneş
05:41
Öğle
11:56
İkindi
15:09
Akşam
18:11
Yatsı
19:20
Mekke'ye mesafe: 13,055 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Loma Alta
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:28 | 05:41 | 11:56 | 15:09 | 18:11 | 19:20 |
| Per 27 Ağu | 04:28 | 05:41 | 11:56 | 15:09 | 18:10 | 19:19 |
| Cum 28 Ağu | 04:28 | 05:41 | 11:55 | 15:09 | 18:09 | 19:18 |
| Cmt 29 Ağu | 04:28 | 05:41 | 11:55 | 15:09 | 18:09 | 19:17 |
| Paz 30 Ağu | 04:29 | 05:41 | 11:55 | 15:09 | 18:08 | 19:16 |
| Pzt 31 Ağu | 04:29 | 05:42 | 11:54 | 15:09 | 18:07 | 19:16 |
| Sal 1 Eyl | 04:29 | 05:42 | 11:54 | 15:09 | 18:06 | 19:15 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Loma Alta
- Agualote 7 km · 1,759 nüfus
- Joconal 9 km · 1,264 nüfus
- Correderos 12 km · 1,162 nüfus
- El Ciruelo 13 km
- Casa Quemada 14 km · 1,030 nüfus
- La Flecha 15 km · 2,136 nüfus
- Tras Cerros 16 km · 4,174 nüfus
- Sula 16 km · 2,930 nüfus
- Pinalejo 17 km · 6,478 nüfus
- Quimistán 18 km · 3,517 nüfus
- San José de Tarros 18 km · 1,345 nüfus
- Macuelizo 19 km · 34,401 nüfus
- San Marcos 19 km · 3,923 nüfus
- Nueva Frontera 21 km · 13,069 nüfus
- Camalote 25 km · 1,319 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Honduras
Distrito Central
America/Tegucigalpa
Tegucigalpa
America/Tegucigalpa
San Pedro Sula
America/Tegucigalpa
La Ceiba
America/Tegucigalpa
Choloma
America/Tegucigalpa
El Progreso
America/Tegucigalpa
Choluteca
America/Tegucigalpa
Villanueva
America/Tegucigalpa
Comayagua
America/Tegucigalpa
Puerto Cortés
America/Tegucigalpa
Catacamas
America/Tegucigalpa
Santa Cruz de Yojoa
America/Tegucigalpa
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Loma Alta
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Loma Alta today?
İmsak
04:28
Güneş
05:41
Öğle
11:56
İkindi
15:09
Akşam
18:11
Yatsı
19:20
Loma Alta'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Loma Alta'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Loma Alta?
Suhoor ends at Fajr time. In Loma Alta today, Fajr is at 04:28.
How do I find the Qibla direction in Loma Alta?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Loma Alta.