Namaz Vakitleri: New Amsterdam
İmsak Aube
04:33
Güneş Lever du soleil
05:44
Öğle Midi
11:52
İkindi Apres-midi
15:01
Akşam Coucher
18:00
Yatsı Nuit
19:06
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
06:50:47
Şehir ve ülke
New Amsterdam, Guyana
Nüfus: 35,039
Para: GYD Guyanese dollar ($
Saat dilimi: America/Guyana
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:33
Güneş
05:44
Öğle
11:52
İkindi
15:01
Akşam
18:00
Yatsı
19:06
Mekke'ye mesafe: 10,508 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
New Amsterdam
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:33 | 05:44 | 11:52 | 15:01 | 18:00 | 19:06 |
| Per 27 Ağu | 04:33 | 05:44 | 11:52 | 15:00 | 17:59 | 19:05 |
| Cum 28 Ağu | 04:33 | 05:44 | 11:51 | 14:59 | 17:59 | 19:05 |
| Cmt 29 Ağu | 04:33 | 05:44 | 11:51 | 14:58 | 17:58 | 19:04 |
| Paz 30 Ağu | 04:33 | 05:43 | 11:51 | 14:57 | 17:58 | 19:04 |
| Pzt 31 Ağu | 04:33 | 05:43 | 11:50 | 14:56 | 17:57 | 19:03 |
| Sal 1 Eyl | 04:33 | 05:43 | 11:50 | 14:55 | 17:57 | 19:03 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler New Amsterdam
- Rosignol 3 km · 5,782 nüfus
- Mahaicony Village 48 km · 2,130 nüfus
- Skeldon 59 km · 5,859 nüfus
- Mahaica Village 66 km · 4,867 nüfus
- Linden 91 km · 44,690 nüfus
- Georgetown 94 km · 235,017 nüfus
- Vreed-en-Hoop 98 km · 3,073 nüfus
- Parika 120 km · 4,081 nüfus
- Bartica 123 km · 11,157 nüfus
- Anna Regina 157 km
- Mahdia 211 km · 4,200 nüfus
- Mabaruma 331 km · 717 nüfus
- Lethem 407 km · 716 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Guyana
Georgetown
America/Guyana
Linden
America/Guyana
Bartica
America/Guyana
Skeldon
America/Guyana
Rosignol
America/Guyana
Mahaica Village
America/Guyana
Mahdia
America/Guyana
Parika
America/Guyana
Vreed-en-Hoop
America/Guyana
Mahaicony Village
America/Guyana
Mabaruma
America/Guyana
Lethem
America/Guyana
Sorular
SSS – Namaz vakitleri New Amsterdam
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in New Amsterdam today?
İmsak
04:33
Güneş
05:44
Öğle
11:52
İkindi
15:01
Akşam
18:00
Yatsı
19:06
New Amsterdam'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. New Amsterdam'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in New Amsterdam?
Suhoor ends at Fajr time. In New Amsterdam today, Fajr is at 04:33.
How do I find the Qibla direction in New Amsterdam?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from New Amsterdam.