Namaz Vakitleri: South Milford
İmsak Aube
04:38
Güneş Lever du soleil
06:03
Öğle Midi
13:07
İkindi Apres-midi
16:56
Akşam Coucher
20:10
Yatsı Nuit
21:35
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:54:42
Şehir ve ülke
South Milford, United Kingdom
Nüfus: 1,995
Para: GBP British pound (£
Saat dilimi: Europe/London
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:38
Güneş
06:03
Öğle
13:07
İkindi
16:56
Akşam
20:10
Yatsı
21:35
Mekke'ye mesafe: 4,983 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
South Milford
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:38 | 06:03 | 13:07 | 16:56 | 20:10 | 21:35 |
| Per 27 Ağu | 04:39 | 06:05 | 13:07 | 16:54 | 20:07 | 21:33 |
| Cum 28 Ağu | 04:40 | 06:06 | 13:06 | 16:53 | 20:05 | 21:31 |
| Cmt 29 Ağu | 04:41 | 06:08 | 13:06 | 16:51 | 20:02 | 21:29 |
| Paz 30 Ağu | 04:43 | 06:10 | 13:06 | 16:50 | 20:00 | 21:27 |
| Pzt 31 Ağu | 04:44 | 06:12 | 13:05 | 16:49 | 19:58 | 21:26 |
| Sal 1 Eyl | 04:45 | 06:13 | 13:05 | 16:47 | 19:55 | 21:24 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler South Milford
- Monk Fryston 2 km · 1,728 nüfus
- Sherburn in Elmet 2 km · 6,657 nüfus
- Ledsham 4 km · 167 nüfus
- Hambleton 5 km · 1,749 nüfus
- Church Fenton 6 km · 1,420 nüfus
- Byram 6 km · 1,406 nüfus
- Ferrybridge 8 km · 1,491 nüfus
- Knottingley 8 km · 13,804 nüfus
- Kippax 8 km · 15,965 nüfus
- Aberford 8 km · 1,217 nüfus
- Garforth 9 km · 14,838 nüfus
- Castleford 10 km · 60,509 nüfus
- Cawood 10 km · 1,653 nüfus
- Brayton 10 km · 2,913 nüfus
- Pontefract 10 km · 44,710 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United Kingdom
London
Europe/London
Kent
Europe/London
Essex
Europe/London
Hampshire
Europe/London
Surrey
Europe/London
City and Borough of Birmingham
Europe/London
Birmingham
Europe/London
Staffordshire
Europe/London
Nottinghamshire
Europe/London
Devon
Europe/London
Lincolnshire
Europe/London
Leicestershire
Europe/London
Sorular
SSS – Namaz vakitleri South Milford
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in South Milford today?
İmsak
04:38
Güneş
06:03
Öğle
13:07
İkindi
16:56
Akşam
20:10
Yatsı
21:35
South Milford'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. South Milford'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in South Milford?
Suhoor ends at Fajr time. In South Milford today, Fajr is at 04:38.
How do I find the Qibla direction in South Milford?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from South Milford.