Namaz Vakitleri: Ville-la-Grand

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
05:38
in 6h 20m 02s
Güneş Lever du soleil 06:48
Öğle Midi 13:37
İkindi Apres-midi 17:23
Akşam Coucher 20:25
Yatsı Nuit 21:55
Method · MWL Makkah 4,095 km Europe/Paris Nüfus 7,033
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
23:18:58
Şehir ve ülke
Ville-la-Grand, France
Nüfus: 7,033
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:38
Güneş
06:48
Öğle
13:37
İkindi
17:23
Akşam
20:25
Yatsı
21:55
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,095 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Ville-la-Grand
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:38 06:48 13:37 17:23 20:25 21:55
Per 27 Ağu 05:39 06:49 13:37 17:22 20:23 21:53
Cum 28 Ağu 05:41 06:50 13:36 17:21 20:21 21:51
Cmt 29 Ağu 05:42 06:52 13:36 17:20 20:20 21:50
Paz 30 Ağu 05:44 06:53 13:36 17:19 20:18 21:48
Pzt 31 Ağu 05:45 06:54 13:35 17:18 20:16 21:46
Sal 1 Eyl 05:47 06:55 13:35 17:17 20:14 21:44
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Ville-la-Grand

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Ville-la-Grand

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Ville-la-Grand today?
İmsak 05:38
Güneş 06:48
Öğle 13:37
İkindi 17:23
Akşam 20:25
Yatsı 21:55
Ville-la-Grand'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ville-la-Grand'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Ville-la-Grand?

Suhoor ends at Fajr time. In Ville-la-Grand today, Fajr is at 05:38.

How do I find the Qibla direction in Ville-la-Grand?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ville-la-Grand.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Ville-la-Grand