Namaz Vakitleri: Ver-sur-Launette
İmsak Aube
05:42
Güneş Lever du soleil
06:57
Öğle Midi
13:51
İkindi Apres-midi
17:39
Akşam Coucher
20:44
Yatsı Nuit
22:14
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:08:37
Şehir ve ülke
Ver-sur-Launette, France
Nüfus: 1,155
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:42
Güneş
06:57
Öğle
13:51
İkindi
17:39
Akşam
20:44
Yatsı
22:14
Mekke'ye mesafe: 4,489 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Ver-sur-Launette
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:42 | 06:57 | 13:51 | 17:39 | 20:44 | 22:14 |
| Per 27 Ağu | 05:44 | 06:58 | 13:51 | 17:37 | 20:42 | 22:12 |
| Cum 28 Ağu | 05:45 | 07:00 | 13:51 | 17:36 | 20:40 | 22:10 |
| Cmt 29 Ağu | 05:47 | 07:01 | 13:50 | 17:35 | 20:38 | 22:08 |
| Paz 30 Ağu | 05:49 | 07:03 | 13:50 | 17:34 | 20:36 | 22:06 |
| Pzt 31 Ağu | 05:51 | 07:04 | 13:50 | 17:33 | 20:34 | 22:04 |
| Sal 1 Eyl | 05:52 | 07:05 | 13:49 | 17:31 | 20:32 | 22:02 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Ver-sur-Launette
- Othis 4 km · 6,741 nüfus
- Lagny-le-Sec 5 km · 2,046 nüfus
- Le Plessis-Belleville 5 km · 3,822 nüfus
- Dammartin-en-Goële 6 km · 8,552 nüfus
- Longperrier 6 km · 2,260 nüfus
- Plailly 7 km · 1,791 nüfus
- Moussy-le-Neuf 7 km · 2,603 nüfus
- Saint-Mard 8 km · 3,853 nüfus
- Moussy-le-Vieux 8 km · 1,102 nüfus
- Silly-le-Long 8 km · 1,206 nüfus
- Saint-Witz 8 km · 2,511 nüfus
- Saint-Pathus 9 km · 6,478 nüfus
- Vémars 9 km · 2,177 nüfus
- Thiers-sur-Thève 10 km · 1,086 nüfus
- Nanteuil-le-Haudouin 10 km · 3,359 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler France
Nord
Europe/Paris
Paris
Europe/Paris
Seine-Saint-Denis
Europe/Paris
Gironde
Europe/Paris
Hauts-de-Seine
Europe/Paris
Loire-Atlantique
Europe/Paris
Yvelines
Europe/Paris
Pas-de-Calais
Europe/Paris
Seine-et-Marne
Europe/Paris
Seine-Maritime
Europe/Paris
Bas-Rhin
Europe/Paris
Alpes-Maritimes
Europe/Paris
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Ver-sur-Launette
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Ver-sur-Launette today?
İmsak
05:42
Güneş
06:57
Öğle
13:51
İkindi
17:39
Akşam
20:44
Yatsı
22:14
Ver-sur-Launette'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ver-sur-Launette'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Ver-sur-Launette?
Suhoor ends at Fajr time. In Ver-sur-Launette today, Fajr is at 05:42.
How do I find the Qibla direction in Ver-sur-Launette?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ver-sur-Launette.