Namaz Vakitleri: Thizy-les-Bourgs
İmsak Aube
05:46
Güneş Lever du soleil
06:56
Öğle Midi
13:45
İkindi Apres-midi
17:31
Akşam Coucher
20:32
Yatsı Nuit
22:02
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
23:59:13
Şehir ve ülke
Thizy-les-Bourgs, France
Nüfus: 2,718
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:46
Güneş
06:56
Öğle
13:45
İkindi
17:31
Akşam
20:32
Yatsı
22:02
Mekke'ye mesafe: 4,216 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Thizy-les-Bourgs
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:46 | 06:56 | 13:45 | 17:31 | 20:32 | 22:02 |
| Per 27 Ağu | 05:47 | 06:57 | 13:44 | 17:30 | 20:31 | 22:01 |
| Cum 28 Ağu | 05:49 | 06:58 | 13:44 | 17:29 | 20:29 | 21:59 |
| Cmt 29 Ağu | 05:50 | 07:00 | 13:44 | 17:28 | 20:27 | 21:57 |
| Paz 30 Ağu | 05:52 | 07:01 | 13:43 | 17:27 | 20:25 | 21:55 |
| Pzt 31 Ağu | 05:53 | 07:02 | 13:43 | 17:25 | 20:23 | 21:53 |
| Sal 1 Eyl | 05:55 | 07:03 | 13:43 | 17:24 | 20:21 | 21:51 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Thizy-les-Bourgs
- Bourg-de-Thizy 1 km · 2,863 nüfus
- Cublize 5 km · 1,357 nüfus
- Amplepuis 7 km · 4,858 nüfus
- Cours-la-Ville 8 km · 4,501 nüfus
- Régny 9 km · 1,447 nüfus
- Coutouvre 10 km · 1,067 nüfus
- Saint-Symphorien-de-Lay 12 km · 1,449 nüfus
- Grandris 13 km · 1,212 nüfus
- Lamure-sur-Azergues 14 km · 1,051 nüfus
- Perreux 14 km · 2,105 nüfus
- Chandon 15 km · 1,440 nüfus
- Belmont-de-la-Loire 15 km · 1,429 nüfus
- Saint-Just-la-Pendue 16 km · 1,644 nüfus
- Le Coteau 17 km · 6,893 nüfus
- Vougy 17 km · 1,622 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler France
Nord
Europe/Paris
Paris
Europe/Paris
Seine-Saint-Denis
Europe/Paris
Gironde
Europe/Paris
Hauts-de-Seine
Europe/Paris
Loire-Atlantique
Europe/Paris
Yvelines
Europe/Paris
Pas-de-Calais
Europe/Paris
Seine-et-Marne
Europe/Paris
Seine-Maritime
Europe/Paris
Bas-Rhin
Europe/Paris
Alpes-Maritimes
Europe/Paris
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Thizy-les-Bourgs
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Thizy-les-Bourgs today?
İmsak
05:46
Güneş
06:56
Öğle
13:45
İkindi
17:31
Akşam
20:32
Yatsı
22:02
Thizy-les-Bourgs'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Thizy-les-Bourgs'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Thizy-les-Bourgs?
Suhoor ends at Fajr time. In Thizy-les-Bourgs today, Fajr is at 05:46.
How do I find the Qibla direction in Thizy-les-Bourgs?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Thizy-les-Bourgs.