Namaz Vakitleri: Saint-Rémy-sur-Avre

Thursday 27 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Öğle
13:57
in 6h 06m 02s
İmsak Aube 05:51
Güneş Lever du soleil 07:05
İkindi Apres-midi 17:43
Akşam Coucher 20:47
Yatsı Nuit 22:17
Method · MWL Makkah 4,562 km Europe/Paris Nüfus 4,065
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
07:50:58
Şehir ve ülke
Saint-Rémy-sur-Avre, France
Nüfus: 4,065
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:51
Güneş
07:05
Öğle
13:57
İkindi
17:43
Akşam
20:47
Yatsı
22:17
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,562 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Saint-Rémy-sur-Avre
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Per 27 Ağu 05:51 07:05 13:57 17:43 20:47 22:17
Cum 28 Ağu 05:52 07:06 13:56 17:42 20:45 22:15
Cmt 29 Ağu 05:54 07:08 13:56 17:41 20:43 22:13
Paz 30 Ağu 05:56 07:09 13:56 17:40 20:41 22:11
Pzt 31 Ağu 05:57 07:10 13:55 17:38 20:39 22:09
Sal 1 Eyl 05:59 07:12 13:55 17:37 20:37 22:07
Çar 2 Eyl 06:01 07:13 13:55 17:36 20:35 22:05
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Saint-Rémy-sur-Avre

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Saint-Rémy-sur-Avre

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Saint-Rémy-sur-Avre today?
İmsak 05:51
Güneş 07:05
Öğle 13:57
İkindi 17:43
Akşam 20:47
Yatsı 22:17
Saint-Rémy-sur-Avre'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Saint-Rémy-sur-Avre'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Saint-Rémy-sur-Avre?

Suhoor ends at Fajr time. In Saint-Rémy-sur-Avre today, Fajr is at 05:51.

How do I find the Qibla direction in Saint-Rémy-sur-Avre?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Saint-Rémy-sur-Avre.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Saint-Rémy-sur-Avre