Namaz Vakitleri: Saint-Nicolas-de-la-Taille

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
05:49
in 1h 35m 06s
Güneş Lever du soleil 07:05
Öğle Midi 14:00
İkindi Apres-midi 17:48
Akşam Coucher 20:54
Yatsı Nuit 22:24
Method · MWL Makkah 4,651 km Europe/Paris Nüfus 1,069
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
04:13:54
Şehir ve ülke
Saint-Nicolas-de-la-Taille, France
Nüfus: 1,069
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:49
Güneş
07:05
Öğle
14:00
İkindi
17:48
Akşam
20:54
Yatsı
22:24
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,651 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Saint-Nicolas-de-la-Taille
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:49 07:05 14:00 17:48 20:54 22:24
Per 27 Ağu 05:51 07:06 14:00 17:46 20:52 22:22
Cum 28 Ağu 05:53 07:08 13:59 17:45 20:50 22:20
Cmt 29 Ağu 05:54 07:09 13:59 17:44 20:48 22:18
Paz 30 Ağu 05:56 07:11 13:59 17:43 20:46 22:16
Pzt 31 Ağu 05:58 07:12 13:58 17:41 20:44 22:14
Sal 1 Eyl 06:00 07:14 13:58 17:40 20:42 22:12
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Saint-Nicolas-de-la-Taille

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Saint-Nicolas-de-la-Taille

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Saint-Nicolas-de-la-Taille today?
İmsak 05:49
Güneş 07:05
Öğle 14:00
İkindi 17:48
Akşam 20:54
Yatsı 22:24
Saint-Nicolas-de-la-Taille'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Saint-Nicolas-de-la-Taille'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Saint-Nicolas-de-la-Taille?

Suhoor ends at Fajr time. In Saint-Nicolas-de-la-Taille today, Fajr is at 05:49.

How do I find the Qibla direction in Saint-Nicolas-de-la-Taille?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Saint-Nicolas-de-la-Taille.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Saint-Nicolas-de-la-Taille