Namaz Vakitleri: Saint-Michel-de-Dèze

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
05:53
in 6h 50m 13s
Güneş Lever du soleil 07:01
Öğle Midi 13:47
İkindi Apres-midi 17:32
Akşam Coucher 20:32
Yatsı Nuit 22:02
Method · MWL Makkah 4,161 km Europe/Paris Nüfus 227
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
23:04:47
Şehir ve ülke
Saint-Michel-de-Dèze, France
Nüfus: 227
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:53
Güneş
07:01
Öğle
13:47
İkindi
17:32
Akşam
20:32
Yatsı
22:02
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,161 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Saint-Michel-de-Dèze
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:53 07:01 13:47 17:32 20:32 22:02
Per 27 Ağu 05:55 07:02 13:46 17:31 20:30 22:00
Cum 28 Ağu 05:56 07:03 13:46 17:30 20:28 21:58
Cmt 29 Ağu 05:58 07:04 13:46 17:29 20:27 21:57
Paz 30 Ağu 05:59 07:05 13:45 17:28 20:25 21:55
Pzt 31 Ağu 06:00 07:06 13:45 17:27 20:23 21:53
Sal 1 Eyl 06:02 07:08 13:45 17:26 20:21 21:51
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Saint-Michel-de-Dèze

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Saint-Michel-de-Dèze

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Saint-Michel-de-Dèze today?
İmsak 05:53
Güneş 07:01
Öğle 13:47
İkindi 17:32
Akşam 20:32
Yatsı 22:02
Saint-Michel-de-Dèze'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Saint-Michel-de-Dèze'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Saint-Michel-de-Dèze?

Suhoor ends at Fajr time. In Saint-Michel-de-Dèze today, Fajr is at 05:53.

How do I find the Qibla direction in Saint-Michel-de-Dèze?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Saint-Michel-de-Dèze.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Saint-Michel-de-Dèze