Namaz Vakitleri: Marseille Roucas-Blanc
İmsak Aube
05:50
Güneş Lever du soleil
06:56
Öğle Midi
13:40
İkindi Apres-midi
17:25
Akşam Coucher
20:24
Yatsı Nuit
21:54
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
17:25:55
Şehir ve ülke
Marseille Roucas-Blanc, France
Nüfus: 3,707
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:50
Güneş
06:56
Öğle
13:40
İkindi
17:25
Akşam
20:24
Yatsı
21:54
Mekke'ye mesafe: 4,001 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Marseille Roucas-Blanc
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:50 | 06:56 | 13:40 | 17:25 | 20:24 | 21:54 |
| Per 27 Ağu | 05:51 | 06:57 | 13:40 | 17:24 | 20:22 | 21:52 |
| Cum 28 Ağu | 05:53 | 06:58 | 13:40 | 17:23 | 20:21 | 21:51 |
| Cmt 29 Ağu | 05:54 | 06:59 | 13:39 | 17:22 | 20:19 | 21:49 |
| Paz 30 Ağu | 05:55 | 07:00 | 13:39 | 17:21 | 20:17 | 21:47 |
| Pzt 31 Ağu | 05:57 | 07:01 | 13:39 | 17:20 | 20:16 | 21:46 |
| Sal 1 Eyl | 05:58 | 07:02 | 13:39 | 17:19 | 20:14 | 21:44 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Marseille Roucas-Blanc
- Marseille Bompard 1 km · 4,220 nüfus
- Marseille 07 1 km · 35,981 nüfus
- Saint-Lambert 1 km · 9,456 nüfus
- Périer 1 km · 12,897 nüfus
- Marseille Vauban 1 km · 9,789 nüfus
- Marseille Endoume 1 km · 5,012 nüfus
- La Page 1 km · 2,509 nüfus
- Palais de Justice 1 km · 5,533 nüfus
- Marseille Saint-Victor 1 km · 6,926 nüfus
- Marseille 08 2 km · 78,837 nüfus
- Marseille 06 2 km · 43,360 nüfus
- Le Pharo 2 km · 6,153 nüfus
- Saint-Giniez 2 km · 13,606 nüfus
- Marseille Prefecture 2 km · 3,642 nüfus
- Opéra 2 km · 4,117 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler France
Nord
Europe/Paris
Paris
Europe/Paris
Seine-Saint-Denis
Europe/Paris
Gironde
Europe/Paris
Hauts-de-Seine
Europe/Paris
Loire-Atlantique
Europe/Paris
Yvelines
Europe/Paris
Pas-de-Calais
Europe/Paris
Seine-et-Marne
Europe/Paris
Seine-Maritime
Europe/Paris
Bas-Rhin
Europe/Paris
Alpes-Maritimes
Europe/Paris
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Marseille Roucas-Blanc
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Marseille Roucas-Blanc today?
İmsak
05:50
Güneş
06:56
Öğle
13:40
İkindi
17:25
Akşam
20:24
Yatsı
21:54
Marseille Roucas-Blanc'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Marseille Roucas-Blanc'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Marseille Roucas-Blanc?
Suhoor ends at Fajr time. In Marseille Roucas-Blanc today, Fajr is at 05:50.
How do I find the Qibla direction in Marseille Roucas-Blanc?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Marseille Roucas-Blanc.