Namaz Vakitleri: Le Bosc-Roger-en-Roumois
İmsak Aube
05:48
Güneş Lever du soleil
07:04
Öğle Midi
13:58
İkindi Apres-midi
17:46
Akşam Coucher
20:52
Yatsı Nuit
22:22
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:51:31
Şehir ve ülke
Le Bosc-Roger-en-Roumois, France
Nüfus: 3,151
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:48
Güneş
07:04
Öğle
13:58
İkindi
17:46
Akşam
20:52
Yatsı
22:22
Mekke'ye mesafe: 4,610 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Le Bosc-Roger-en-Roumois
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:48 | 07:04 | 13:58 | 17:46 | 20:52 | 22:22 |
| Per 27 Ağu | 05:50 | 07:05 | 13:58 | 17:45 | 20:50 | 22:20 |
| Cum 28 Ağu | 05:52 | 07:06 | 13:58 | 17:43 | 20:48 | 22:18 |
| Cmt 29 Ağu | 05:53 | 07:08 | 13:57 | 17:42 | 20:46 | 22:16 |
| Paz 30 Ağu | 05:55 | 07:09 | 13:57 | 17:41 | 20:43 | 22:13 |
| Pzt 31 Ağu | 05:57 | 07:11 | 13:57 | 17:40 | 20:41 | 22:11 |
| Sal 1 Eyl | 05:59 | 07:12 | 13:56 | 17:38 | 20:39 | 22:09 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Le Bosc-Roger-en-Roumois
- Saint-Ouen-du-Tilleul 2 km · 1,777 nüfus
- Le Thuit-Signol 2 km · 1,873 nüfus
- Bourgtheroulde-Infreville 4 km · 2,969 nüfus
- La Saussaye 4 km · 1,914 nüfus
- Saint-Pierre-des-Fleurs 4 km · 1,330 nüfus
- Elbeuf 5 km · 15,774 nüfus
- Saint-Aubin-lès-Elbeuf 6 km · 8,429 nüfus
- Caudebec-lès-Elbeuf 6 km · 10,414 nüfus
- Cléon 8 km · 6,164 nüfus
- Saint-Pierre-lès-Elbeuf 8 km · 8,295 nüfus
- Sahurs 8 km · 1,226 nüfus
- Saint-Ouen-de-Thouberville 9 km · 1,802 nüfus
- Caumont 10 km · 1,043 nüfus
- Grand-Couronne 10 km · 9,722 nüfus
- Bourg-Achard 12 km · 2,652 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler France
Nord
Europe/Paris
Paris
Europe/Paris
Seine-Saint-Denis
Europe/Paris
Gironde
Europe/Paris
Hauts-de-Seine
Europe/Paris
Loire-Atlantique
Europe/Paris
Yvelines
Europe/Paris
Pas-de-Calais
Europe/Paris
Seine-et-Marne
Europe/Paris
Seine-Maritime
Europe/Paris
Bas-Rhin
Europe/Paris
Alpes-Maritimes
Europe/Paris
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Le Bosc-Roger-en-Roumois
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Le Bosc-Roger-en-Roumois today?
İmsak
05:48
Güneş
07:04
Öğle
13:58
İkindi
17:46
Akşam
20:52
Yatsı
22:22
Le Bosc-Roger-en-Roumois'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Le Bosc-Roger-en-Roumois'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Le Bosc-Roger-en-Roumois?
Suhoor ends at Fajr time. In Le Bosc-Roger-en-Roumois today, Fajr is at 05:48.
How do I find the Qibla direction in Le Bosc-Roger-en-Roumois?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Le Bosc-Roger-en-Roumois.