Namaz Vakitleri: Le Ban Saint-Martin

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Akşam
20:30
in 31m 52s
İmsak Aube 05:28
Güneş Lever du soleil 06:43
Öğle Midi 13:37
İkindi Apres-midi 17:25
Yatsı Nuit 22:00
Method · MWL Makkah 4,275 km Europe/Paris Nüfus 4,332
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:58:08
Şehir ve ülke
Le Ban Saint-Martin, France
Nüfus: 4,332
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:28
Güneş
06:43
Öğle
13:37
İkindi
17:25
Akşam
20:30
Yatsı
22:00
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,275 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Le Ban Saint-Martin
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:28 06:43 13:37 17:25 20:30 22:00
Per 27 Ağu 05:30 06:44 13:37 17:24 20:28 21:58
Cum 28 Ağu 05:31 06:46 13:37 17:22 20:26 21:56
Cmt 29 Ağu 05:33 06:47 13:36 17:21 20:24 21:54
Paz 30 Ağu 05:35 06:49 13:36 17:20 20:22 21:52
Pzt 31 Ağu 05:37 06:50 13:36 17:19 20:20 21:50
Sal 1 Eyl 05:38 06:52 13:35 17:17 20:18 21:48
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Le Ban Saint-Martin

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Le Ban Saint-Martin

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Le Ban Saint-Martin today?
İmsak 05:28
Güneş 06:43
Öğle 13:37
İkindi 17:25
Akşam 20:30
Yatsı 22:00
Le Ban Saint-Martin'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Le Ban Saint-Martin'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Le Ban Saint-Martin?

Suhoor ends at Fajr time. In Le Ban Saint-Martin today, Fajr is at 05:28.

How do I find the Qibla direction in Le Ban Saint-Martin?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Le Ban Saint-Martin.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Le Ban Saint-Martin