Namaz Vakitleri: La Suze-sur-Sarthe

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Akşam
20:53
in 55m 49s
İmsak Aube 05:57
Güneş Lever du soleil 07:10
Öğle Midi 14:02
İkindi Apres-midi 17:49
Yatsı Nuit 22:23
Method · MWL Makkah 4,599 km Europe/Paris Nüfus 4,628
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:57:11
Şehir ve ülke
La Suze-sur-Sarthe, France
Nüfus: 4,628
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:57
Güneş
07:10
Öğle
14:02
İkindi
17:49
Akşam
20:53
Yatsı
22:23
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,599 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

La Suze-sur-Sarthe
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:57 07:10 14:02 17:49 20:53 22:23
Per 27 Ağu 05:59 07:11 14:01 17:48 20:51 22:21
Cum 28 Ağu 06:00 07:12 14:01 17:47 20:49 22:19
Cmt 29 Ağu 06:02 07:14 14:01 17:45 20:47 22:17
Paz 30 Ağu 06:03 07:15 14:01 17:44 20:45 22:15
Pzt 31 Ağu 06:05 07:17 14:00 17:43 20:43 22:13
Sal 1 Eyl 06:07 07:18 14:00 17:42 20:41 22:11
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler La Suze-sur-Sarthe

Sorular

SSS – Namaz vakitleri La Suze-sur-Sarthe

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in La Suze-sur-Sarthe today?
İmsak 05:57
Güneş 07:10
Öğle 14:02
İkindi 17:49
Akşam 20:53
Yatsı 22:23
La Suze-sur-Sarthe'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Suze-sur-Sarthe'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in La Suze-sur-Sarthe?

Suhoor ends at Fajr time. In La Suze-sur-Sarthe today, Fajr is at 05:57.

How do I find the Qibla direction in La Suze-sur-Sarthe?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Suze-sur-Sarthe.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — La Suze-sur-Sarthe