Namaz Vakitleri: Southeastern Tigray Zone
İmsak Aube
04:58
Güneş Lever du soleil
06:10
Öğle Midi
12:24
İkindi Apres-midi
15:33
Akşam Coucher
18:38
Yatsı Nuit
19:46
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
15:40:10
Şehir ve ülke
Southeastern Tigray Zone, Ethiopia
Nüfus: 0
Para: ETB Ethiopian birr (Nkf
Saat dilimi: Africa/Addis_Ababa
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:58
Güneş
06:10
Öğle
12:24
İkindi
15:33
Akşam
18:38
Yatsı
19:46
Mekke'ye mesafe: 910 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Southeastern Tigray Zone
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:58 | 06:10 | 12:24 | 15:33 | 18:38 | 19:46 |
| Çar 26 Ağu | 04:58 | 06:10 | 12:24 | 15:33 | 18:37 | 19:45 |
| Per 27 Ağu | 04:58 | 06:10 | 12:23 | 15:33 | 18:36 | 19:44 |
| Cum 28 Ağu | 04:58 | 06:10 | 12:23 | 15:33 | 18:36 | 19:44 |
| Cmt 29 Ağu | 04:58 | 06:11 | 12:23 | 15:33 | 18:35 | 19:43 |
| Paz 30 Ağu | 04:59 | 06:11 | 12:23 | 15:33 | 18:34 | 19:42 |
| Pzt 31 Ağu | 04:59 | 06:11 | 12:22 | 15:34 | 18:34 | 19:41 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Southeastern Tigray Zone
- Mek'ele 28 km · 457,900 nüfus
- Southern Tigray Zone 32 km
- Maych’ew 51 km · 49,600 nüfus
- Administrative Zone 2 75 km
- Korem 83 km · 35,600 nüfus
- Wag Hemra Zone 92 km · 426,213 nüfus
- Ādīgrat 115 km · 121,800 nüfus
- Axum 131 km · 66,800 nüfus
- Robīt 137 km · 20,679 nüfus
- Lalībela 145 km · 39,100 nüfus
- North Wollo Zone 155 km
- Inda Silasē 165 km · 100,100 nüfus
- Debark’ 177 km · 46,800 nüfus
- Dabat 194 km · 28,300 nüfus
- South Gondar Zone 221 km · 2,051,738 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Ethiopia
Wolayita Zone
Africa/Addis_Ababa
Addis Ababa
Africa/Addis_Ababa
Arsi Zone
Africa/Addis_Ababa
Jimma Zone
Africa/Addis_Ababa
South Gondar Zone
Africa/Addis_Ababa
Guji Zone
Africa/Addis_Ababa
Illubabor Zone
Africa/Addis_Ababa
Hadiya Zone
Africa/Addis_Ababa
Gedeo Zone
Africa/Addis_Ababa
Afder Zone
Africa/Addis_Ababa
Liben zone
Africa/Addis_Ababa
Jijiga
Africa/Addis_Ababa
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Southeastern Tigray Zone
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Southeastern Tigray Zone today?
İmsak
04:58
Güneş
06:10
Öğle
12:24
İkindi
15:33
Akşam
18:38
Yatsı
19:46
Southeastern Tigray Zone'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Southeastern Tigray Zone'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Southeastern Tigray Zone?
Suhoor ends at Fajr time. In Southeastern Tigray Zone today, Fajr is at 04:58.
How do I find the Qibla direction in Southeastern Tigray Zone?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Southeastern Tigray Zone.