Namaz Vakitleri: Villalgordo del Júcar
İmsak Aube
05:55
Güneş Lever du soleil
07:31
Öğle Midi
14:10
İkindi Apres-midi
17:53
Akşam Coucher
20:48
Yatsı Nuit
22:18
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:59:11
Şehir ve ülke
Villalgordo del Júcar, Spain
Nüfus: 1,128
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:55
Güneş
07:31
Öğle
14:10
İkindi
17:53
Akşam
20:48
Yatsı
22:18
Mekke'ye mesafe: 4,432 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Villalgordo del Júcar
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:55 | 07:31 | 14:10 | 17:53 | 20:48 | 22:18 |
| Per 27 Ağu | 05:56 | 07:32 | 14:10 | 17:52 | 20:47 | 22:16 |
| Cum 28 Ağu | 05:57 | 07:33 | 14:09 | 17:51 | 20:45 | 22:15 |
| Cmt 29 Ağu | 05:59 | 07:34 | 14:09 | 17:50 | 20:44 | 22:13 |
| Paz 30 Ağu | 06:00 | 07:35 | 14:09 | 17:49 | 20:42 | 22:11 |
| Pzt 31 Ağu | 06:01 | 07:36 | 14:09 | 17:48 | 20:41 | 22:09 |
| Sal 1 Eyl | 06:02 | 07:37 | 14:08 | 17:48 | 20:39 | 22:07 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Villalgordo del Júcar
- Fuensanta 6 km · 188 nüfus
- Casasimarro 8 km · 3,205 nüfus
- Casas de Benítez 10 km · 1,058 nüfus
- Casas de Guijarro 11 km · 130 nüfus
- Quintanar del Rey 12 km · 7,484 nüfus
- Tarazona de la Mancha 13 km · 6,117 nüfus
- Pozoamargo 14 km · 351 nüfus
- Montalvos 15 km · 81 nüfus
- El Picazo 17 km · 704 nüfus
- La Roda 17 km · 15,610 nüfus
- Sisante 17 km · 1,660 nüfus
- Casas de Haro 18 km · 836 nüfus
- Villanueva de la Jara 19 km · 2,340 nüfus
- Villagarcía del Llano 20 km · 757 nüfus
- Pozorrubielos de la Mancha 20 km · 164 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Villalgordo del Júcar
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Villalgordo del Júcar today?
İmsak
05:55
Güneş
07:31
Öğle
14:10
İkindi
17:53
Akşam
20:48
Yatsı
22:18
Villalgordo del Júcar'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Villalgordo del Júcar'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Villalgordo del Júcar?
Suhoor ends at Fajr time. In Villalgordo del Júcar today, Fajr is at 05:55.
How do I find the Qibla direction in Villalgordo del Júcar?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Villalgordo del Júcar.