Namaz Vakitleri: Val de San Lorenzo
İmsak Aube
06:01
Güneş Lever du soleil
07:43
Öğle Midi
14:26
İkindi Apres-midi
18:11
Akşam Coucher
21:09
Yatsı Nuit
22:44
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:57:35
Şehir ve ülke
Val de San Lorenzo, Spain
Nüfus: 659
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:01
Güneş
07:43
Öğle
14:26
İkindi
18:11
Akşam
21:09
Yatsı
22:44
Mekke'ye mesafe: 4,848 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Val de San Lorenzo
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 06:01 | 07:43 | 14:26 | 18:11 | 21:09 | 22:44 |
| Per 27 Ağu | 06:02 | 07:44 | 14:26 | 18:10 | 21:07 | 22:42 |
| Cum 28 Ağu | 06:04 | 07:45 | 14:26 | 18:09 | 21:05 | 22:40 |
| Cmt 29 Ağu | 06:05 | 07:46 | 14:25 | 18:08 | 21:04 | 22:38 |
| Paz 30 Ağu | 06:07 | 07:47 | 14:25 | 18:07 | 21:02 | 22:36 |
| Pzt 31 Ağu | 06:08 | 07:48 | 14:25 | 18:06 | 21:00 | 22:34 |
| Sal 1 Eyl | 06:09 | 07:49 | 14:24 | 18:05 | 20:59 | 22:32 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Val de San Lorenzo
- Santiago Millas 4 km · 359 nüfus
- Astorga 7 km · 10,308 nüfus
- Valderrey 9 km · 567 nüfus
- Brazuelo 9 km · 312 nüfus
- San Justo de la Vega 10 km · 1,775 nüfus
- Santa Colomba de Somoza 10 km · 494 nüfus
- Destriana 10 km · 712 nüfus
- Castrillo de la Valduerna 11 km · 188 nüfus
- Villaobispo de Otero 11 km · 649 nüfus
- Luyego 11 km · 865 nüfus
- Riego de la Vega 12 km · 993 nüfus
- Magaz de Cepeda 14 km · 448 nüfus
- Lucillo 15 km · 356 nüfus
- Villamontán de la Valduerna 16 km · 962 nüfus
- Santa María de la Isla 17 km · 624 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Val de San Lorenzo
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Val de San Lorenzo today?
İmsak
06:01
Güneş
07:43
Öğle
14:26
İkindi
18:11
Akşam
21:09
Yatsı
22:44
Val de San Lorenzo'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Val de San Lorenzo'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Val de San Lorenzo?
Suhoor ends at Fajr time. In Val de San Lorenzo today, Fajr is at 06:01.
How do I find the Qibla direction in Val de San Lorenzo?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Val de San Lorenzo.