Namaz Vakitleri: Torre de Juan Abad
İmsak Aube
06:01
Güneş Lever du soleil
07:36
Öğle Midi
14:14
İkindi Apres-midi
17:56
Akşam Coucher
20:51
Yatsı Nuit
22:20
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
22:57:11
Şehir ve ülke
Torre de Juan Abad, Spain
Nüfus: 1,332
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:01
Güneş
07:36
Öğle
14:14
İkindi
17:56
Akşam
20:51
Yatsı
22:20
Mekke'ye mesafe: 4,498 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Torre de Juan Abad
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 06:01 | 07:36 | 14:14 | 17:56 | 20:51 | 22:20 |
| Per 27 Ağu | 06:02 | 07:37 | 14:14 | 17:55 | 20:50 | 22:18 |
| Cum 28 Ağu | 06:03 | 07:38 | 14:13 | 17:54 | 20:48 | 22:17 |
| Cmt 29 Ağu | 06:05 | 07:39 | 14:13 | 17:54 | 20:47 | 22:15 |
| Paz 30 Ağu | 06:06 | 07:40 | 14:13 | 17:53 | 20:45 | 22:13 |
| Pzt 31 Ağu | 06:07 | 07:40 | 14:13 | 17:52 | 20:44 | 22:11 |
| Sal 1 Eyl | 06:08 | 07:41 | 14:12 | 17:51 | 20:42 | 22:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Torre de Juan Abad
- Villamanrique 7 km · 1,506 nüfus
- Cózar 9 km · 1,305 nüfus
- Almedina 10 km · 697 nüfus
- Puebla del Príncipe 12 km · 953 nüfus
- Santa Cruz de los Cáñamos 18 km · 637 nüfus
- Terrinches 19 km · 1,031 nüfus
- Castellar de Santiago 19 km · 1,762 nüfus
- Alcubillas 20 km · 685 nüfus
- Fuenllana 21 km · 274 nüfus
- Montiel 21 km · 1,688 nüfus
- Albaladejo 22 km · 1,570 nüfus
- Villahermosa 25 km · 2,422 nüfus
- Torrenueva 27 km · 2,669 nüfus
- Montizón 27 km · 2,001 nüfus
- Carrizosa 29 km · 1,556 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Torre de Juan Abad
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Torre de Juan Abad today?
İmsak
06:01
Güneş
07:36
Öğle
14:14
İkindi
17:56
Akşam
20:51
Yatsı
22:20
Torre de Juan Abad'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Torre de Juan Abad'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Torre de Juan Abad?
Suhoor ends at Fajr time. In Torre de Juan Abad today, Fajr is at 06:01.
How do I find the Qibla direction in Torre de Juan Abad?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Torre de Juan Abad.