Namaz Vakitleri: Santa Eulalia
İmsak Aube
05:45
Güneş Lever du soleil
07:25
Öğle Midi
14:08
İkindi Apres-midi
17:52
Akşam Coucher
20:50
Yatsı Nuit
22:23
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
10:28:52
Şehir ve ülke
Santa Eulalia, Spain
Nüfus: 1,158
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:45
Güneş
07:25
Öğle
14:08
İkindi
17:52
Akşam
20:50
Yatsı
22:23
Mekke'ye mesafe: 4,407 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Santa Eulalia
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 05:45 | 07:25 | 14:08 | 17:52 | 20:50 | 22:23 |
| Sal 25 Ağu | 05:47 | 07:25 | 14:07 | 17:51 | 20:49 | 22:21 |
| Çar 26 Ağu | 05:48 | 07:26 | 14:07 | 17:50 | 20:47 | 22:19 |
| Per 27 Ağu | 05:49 | 07:27 | 14:07 | 17:50 | 20:45 | 22:17 |
| Cum 28 Ağu | 05:51 | 07:28 | 14:06 | 17:49 | 20:44 | 22:15 |
| Cmt 29 Ağu | 05:52 | 07:29 | 14:06 | 17:48 | 20:42 | 22:13 |
| Paz 30 Ağu | 05:53 | 07:30 | 14:06 | 17:47 | 20:41 | 22:11 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Santa Eulalia
- Torremocha de Jiloca 3 km · 103 nüfus
- Torrelacárcel 5 km · 131 nüfus
- Alba 6 km · 249 nüfus
- Villarquemado 7 km · 870 nüfus
- Singra 10 km · 97 nüfus
- Almohaja 11 km · 26 nüfus
- Cella 13 km · 2,690 nüfus
- Pozondón 13 km · 100 nüfus
- Aguatón 13 km · 23 nüfus
- Villafranca del Campo 15 km · 296 nüfus
- Peracense 16 km · 108 nüfus
- Celadas 16 km · 329 nüfus
- Bueña 16 km · 73 nüfus
- Monterde de Albarracín 17 km · 58 nüfus
- Camañas 17 km · 127 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Santa Eulalia
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Santa Eulalia today?
İmsak
05:45
Güneş
07:25
Öğle
14:08
İkindi
17:52
Akşam
20:50
Yatsı
22:23
Santa Eulalia'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Santa Eulalia'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Santa Eulalia?
Suhoor ends at Fajr time. In Santa Eulalia today, Fajr is at 05:45.
How do I find the Qibla direction in Santa Eulalia?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Santa Eulalia.