Namaz Vakitleri: Sanlúcar la Mayor
İmsak Aube
06:17
Güneş Lever du soleil
07:50
Öğle Midi
14:27
İkindi Apres-midi
18:08
Akşam Coucher
21:02
Yatsı Nuit
22:29
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
20:51:35
Şehir ve ülke
Sanlúcar la Mayor, Spain
Nüfus: 14,375
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:17
Güneş
07:50
Öğle
14:27
İkindi
18:08
Akşam
21:02
Yatsı
22:29
Mekke'ye mesafe: 4,744 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Sanlúcar la Mayor
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 06:17 | 07:50 | 14:27 | 18:08 | 21:02 | 22:29 |
| Per 27 Ağu | 06:18 | 07:51 | 14:26 | 18:07 | 21:01 | 22:28 |
| Cum 28 Ağu | 06:19 | 07:52 | 14:26 | 18:06 | 21:00 | 22:26 |
| Cmt 29 Ağu | 06:20 | 07:53 | 14:26 | 18:05 | 20:58 | 22:24 |
| Paz 30 Ağu | 06:22 | 07:53 | 14:25 | 18:05 | 20:57 | 22:23 |
| Pzt 31 Ağu | 06:23 | 07:54 | 14:25 | 18:04 | 20:55 | 22:21 |
| Sal 1 Eyl | 06:24 | 07:55 | 14:25 | 18:03 | 20:54 | 22:19 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Sanlúcar la Mayor
- Benacazón 4 km · 5,698 nüfus
- Umbrete 4 km · 5,527 nüfus
- Albaida del Aljarafe 5 km · 2,268 nüfus
- Olivares 5 km · 9,504 nüfus
- Villanueva del Ariscal 6 km · 5,471 nüfus
- Espartinas 7 km · 12,648 nüfus
- Huévar del Aljarafe 7 km · 3,360 nüfus
- Bollullos de la Mitación 8 km · 6,499 nüfus
- Salteras 9 km · 3,814 nüfus
- Aznalcázar 10 km · 3,647 nüfus
- Gines 11 km · 13,524 nüfus
- Carrión de los Céspedes 11 km · 2,617 nüfus
- Castilleja del Campo 12 km · 612 nüfus
- Bormujos 12 km · 22,970 nüfus
- Valencina de la Concepción 12 km · 8,080 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Sanlúcar la Mayor
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Sanlúcar la Mayor today?
İmsak
06:17
Güneş
07:50
Öğle
14:27
İkindi
18:08
Akşam
21:02
Yatsı
22:29
Sanlúcar la Mayor'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Sanlúcar la Mayor'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Sanlúcar la Mayor?
Suhoor ends at Fajr time. In Sanlúcar la Mayor today, Fajr is at 06:17.
How do I find the Qibla direction in Sanlúcar la Mayor?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Sanlúcar la Mayor.