Namaz Vakitleri: San Nicolás

Wednesday 1 July 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Öğle
14:07
in 1h 20m 55s
İmsak Aube 05:37
Güneş Lever du soleil 07:10
İkindi Apres-midi 17:37
Akşam Coucher 21:04
Yatsı Nuit 22:31
Method · MWL Makkah 5,618 km Atlantic/Canary Nüfus 7,950
Tarih ve saat
Miladi
Çar 1 Tem 2026
Hicri
Wednesday, Muharram 15, 1448 AH
Yerel saat
12:46:05
Şehir ve ülke
San Nicolás, Spain
Nüfus: 7,950
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Atlantic/Canary
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:37
Güneş
07:10
Öğle
14:07
İkindi
17:37
Akşam
21:04
Yatsı
22:31
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 5,618 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

San Nicolás
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 1 Tem 05:37 07:10 14:07 17:37 21:04 22:31
Per 2 Tem 05:38 07:11 14:07 17:38 21:04 22:31
Cum 3 Tem 05:38 07:11 14:07 17:38 21:04 22:30
Cmt 4 Tem 05:39 07:12 14:08 17:38 21:04 22:30
Paz 5 Tem 05:39 07:12 14:08 17:38 21:03 22:30
Pzt 6 Tem 05:40 07:12 14:08 17:39 21:03 22:30
Sal 7 Tem 05:41 07:13 14:08 17:39 21:03 22:30
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler San Nicolás

Sorular

SSS – Namaz vakitleri San Nicolás

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in San Nicolás today?
İmsak 05:37
Güneş 07:10
Öğle 14:07
İkindi 17:37
Akşam 21:04
Yatsı 22:31
San Nicolás'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. San Nicolás'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in San Nicolás?

Suhoor ends at Fajr time. In San Nicolás today, Fajr is at 05:37.

How do I find the Qibla direction in San Nicolás?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from San Nicolás.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — San Nicolas