Namaz Vakitleri: Pont de Molins
İmsak Aube
04:01
Güneş Lever du soleil
06:14
Öğle Midi
13:52
İkindi Apres-midi
17:55
Akşam Coucher
21:29
Yatsı Nuit
23:32
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 29 Haz 2026
Hicri
Monday, Muharram 13, 1448 AH
Yerel saat
20:28:51
Şehir ve ülke
Pont de Molins, Spain
Nüfus: 443
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:01
Güneş
06:14
Öğle
13:52
İkindi
17:55
Akşam
21:29
Yatsı
23:32
Mekke'ye mesafe: 4,138 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Pont de Molins
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 29 Haz | 04:01 | 06:14 | 13:52 | 17:55 | 21:29 | 23:32 |
| Sal 30 Haz | 04:02 | 06:15 | 13:52 | 17:55 | 21:29 | 23:32 |
| Çar 1 Tem | 04:02 | 06:15 | 13:52 | 17:55 | 21:29 | 23:31 |
| Per 2 Tem | 04:03 | 06:16 | 13:52 | 17:56 | 21:29 | 23:31 |
| Cum 3 Tem | 04:04 | 06:16 | 13:53 | 17:56 | 21:28 | 23:30 |
| Cmt 4 Tem | 04:05 | 06:17 | 13:53 | 17:56 | 21:28 | 23:30 |
| Paz 5 Tem | 04:06 | 06:18 | 13:53 | 17:56 | 21:28 | 23:29 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Pont de Molins
- Llers 3 km · 1,248 nüfus
- Biure 4 km · 223 nüfus
- Masarac 5 km
- Vilabertran 6 km · 984 nüfus
- Figueres 6 km · 48,875 nüfus
- Boadella i les Escaules 6 km · 260 nüfus
- Peralada 7 km
- Capmany 7 km · 487 nüfus
- Avinyonet de Puigventós 7 km · 1,126 nüfus
- Sant Climent Sescebes 7 km · 675 nüfus
- Vilanant 7 km · 402 nüfus
- Vilafant 8 km · 5,706 nüfus
- Terrades 8 km
- Mollet de Peralada 8 km · 215 nüfus
- Cistella 8 km · 233 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Pont de Molins
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Pont de Molins today?
İmsak
04:01
Güneş
06:14
Öğle
13:52
İkindi
17:55
Akşam
21:29
Yatsı
23:32
Pont de Molins'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Pont de Molins'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Pont de Molins?
Suhoor ends at Fajr time. In Pont de Molins today, Fajr is at 04:01.
How do I find the Qibla direction in Pont de Molins?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Pont de Molins.