Namaz Vakitleri: La Nava de Santiago
İmsak Aube
05:06
Güneş Lever du soleil
07:04
Öğle Midi
14:30
İkindi Apres-midi
18:26
Akşam Coucher
21:56
Yatsı Nuit
23:46
Tarih ve saat
Miladi
Per 2 Tem 2026
Hicri
Thursday, Muharram 16, 1448 AH
Yerel saat
09:34:50
Şehir ve ülke
La Nava de Santiago, Spain
Nüfus: 914
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:06
Güneş
07:04
Öğle
14:30
İkindi
18:26
Akşam
21:56
Yatsı
23:46
Mekke'ye mesafe: 4,801 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Nava de Santiago
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 2 Tem | 05:06 | 07:04 | 14:30 | 18:26 | 21:56 | 23:46 |
| Cum 3 Tem | 05:07 | 07:05 | 14:30 | 18:27 | 21:56 | 23:45 |
| Cmt 4 Tem | 05:07 | 07:05 | 14:30 | 18:27 | 21:55 | 23:45 |
| Paz 5 Tem | 05:08 | 07:06 | 14:31 | 18:27 | 21:55 | 23:44 |
| Pzt 6 Tem | 05:09 | 07:06 | 14:31 | 18:27 | 21:55 | 23:44 |
| Sal 7 Tem | 05:10 | 07:07 | 14:31 | 18:27 | 21:55 | 23:43 |
| Çar 8 Tem | 05:11 | 07:08 | 14:31 | 18:27 | 21:54 | 23:43 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Nava de Santiago
- Cordobilla de Lácara 11 km · 1,062 nüfus
- Esparragalejo 15 km · 1,494 nüfus
- Aljucén 15 km · 255 nüfus
- El Carrascalejo 15 km · 77 nüfus
- La Garrovilla 16 km · 2,292 nüfus
- Puebla de Obando 16 km · 1,806 nüfus
- La Roca de la Sierra 17 km · 1,453 nüfus
- Carmonita 18 km · 520 nüfus
- Torremayor 18 km · 1,004 nüfus
- Montijo 20 km · 15,232 nüfus
- Mirandilla 20 km · 1,246 nüfus
- Puebla de la Calzada 21 km · 5,859 nüfus
- Mérida 21 km · 59,857 nüfus
- Calamonte 22 km · 6,120 nüfus
- Arroyo de San Serván 24 km · 4,061 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Nava de Santiago
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Nava de Santiago today?
İmsak
05:06
Güneş
07:04
Öğle
14:30
İkindi
18:26
Akşam
21:56
Yatsı
23:46
La Nava de Santiago'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Nava de Santiago'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Nava de Santiago?
Suhoor ends at Fajr time. In La Nava de Santiago today, Fajr is at 05:06.
How do I find the Qibla direction in La Nava de Santiago?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Nava de Santiago.