Namaz Vakitleri: Huerta del Marquesado
İmsak Aube
05:51
Güneş Lever du soleil
07:29
Öğle Midi
14:09
İkindi Apres-midi
17:52
Akşam Coucher
20:48
Yatsı Nuit
22:19
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:05:20
Şehir ve ülke
Huerta del Marquesado, Spain
Nüfus: 237
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:51
Güneş
07:29
Öğle
14:09
İkindi
17:52
Akşam
20:48
Yatsı
22:19
Mekke'ye mesafe: 4,425 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Huerta del Marquesado
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:51 | 07:29 | 14:09 | 17:52 | 20:48 | 22:19 |
| Per 27 Ağu | 05:52 | 07:29 | 14:08 | 17:51 | 20:46 | 22:17 |
| Cum 28 Ağu | 05:53 | 07:30 | 14:08 | 17:50 | 20:45 | 22:15 |
| Cmt 29 Ağu | 05:55 | 07:31 | 14:08 | 17:49 | 20:43 | 22:14 |
| Paz 30 Ağu | 05:56 | 07:32 | 14:07 | 17:48 | 20:42 | 22:12 |
| Pzt 31 Ağu | 05:57 | 07:33 | 14:07 | 17:47 | 20:40 | 22:10 |
| Sal 1 Eyl | 05:58 | 07:34 | 14:07 | 17:46 | 20:39 | 22:08 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Huerta del Marquesado
- Laguna del Marquesado 3 km · 74 nüfus
- Tejadillos 5 km · 176 nüfus
- Campillos-Sierra 6 km · 76 nüfus
- Zafrilla 8 km · 126 nüfus
- Valdemoro-Sierra 9 km · 168 nüfus
- Valdemeca 10 km · 82 nüfus
- Cañete 11 km · 843 nüfus
- Beamud 13 km · 94 nüfus
- Salinas del Manzano 14 km · 107 nüfus
- El Vallecillo 14 km · 37 nüfus
- Huérguina 15 km · 94 nüfus
- Valdemorillo de la Sierra 16 km · 79 nüfus
- Salvacañete 17 km · 288 nüfus
- La Cierva 17 km · 39 nüfus
- Toril y Masegoso 17 km · 34 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Huerta del Marquesado
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Huerta del Marquesado today?
İmsak
05:51
Güneş
07:29
Öğle
14:09
İkindi
17:52
Akşam
20:48
Yatsı
22:19
Huerta del Marquesado'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Huerta del Marquesado'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Huerta del Marquesado?
Suhoor ends at Fajr time. In Huerta del Marquesado today, Fajr is at 05:51.
How do I find the Qibla direction in Huerta del Marquesado?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Huerta del Marquesado.