Namaz Vakitleri: El Picazo
İmsak Aube
05:53
Güneş Lever du soleil
07:30
Öğle Midi
14:10
İkindi Apres-midi
17:54
Akşam Coucher
20:50
Yatsı Nuit
22:20
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
22:51:13
Şehir ve ülke
El Picazo, Spain
Nüfus: 704
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:53
Güneş
07:30
Öğle
14:10
İkindi
17:54
Akşam
20:50
Yatsı
22:20
Mekke'ye mesafe: 4,439 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
El Picazo
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:53 | 07:30 | 14:10 | 17:54 | 20:50 | 22:20 |
| Çar 26 Ağu | 05:55 | 07:31 | 14:10 | 17:53 | 20:49 | 22:19 |
| Per 27 Ağu | 05:56 | 07:32 | 14:10 | 17:52 | 20:47 | 22:17 |
| Cum 28 Ağu | 05:57 | 07:33 | 14:10 | 17:51 | 20:46 | 22:15 |
| Cmt 29 Ağu | 05:58 | 07:34 | 14:09 | 17:50 | 20:44 | 22:13 |
| Paz 30 Ağu | 06:00 | 07:35 | 14:09 | 17:49 | 20:43 | 22:11 |
| Pzt 31 Ağu | 06:01 | 07:36 | 14:09 | 17:49 | 20:41 | 22:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler El Picazo
- Pozorrubielos de la Mancha 6 km · 164 nüfus
- Tébar 9 km · 406 nüfus
- Casas de Benítez 10 km · 1,058 nüfus
- Casasimarro 10 km · 3,205 nüfus
- Sisante 11 km · 1,660 nüfus
- Alarcón 11 km · 176 nüfus
- Casas de Guijarro 13 km · 130 nüfus
- Pozoamargo 13 km · 351 nüfus
- Villanueva de la Jara 14 km · 2,340 nüfus
- Valhermoso de la Fuente 15 km · 44 nüfus
- Atalaya del Cañavate 16 km · 98 nüfus
- Villalgordo del Júcar 17 km · 1,128 nüfus
- El Peral 18 km · 648 nüfus
- Vara de Rey 18 km · 629 nüfus
- Cañada Juncosa 18 km
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri El Picazo
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in El Picazo today?
İmsak
05:53
Güneş
07:30
Öğle
14:10
İkindi
17:54
Akşam
20:50
Yatsı
22:20
El Picazo'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. El Picazo'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in El Picazo?
Suhoor ends at Fajr time. In El Picazo today, Fajr is at 05:53.
How do I find the Qibla direction in El Picazo?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from El Picazo.