Namaz Vakitleri: El Pedernoso
İmsak Aube
05:57
Güneş Lever du soleil
07:34
Öğle Midi
14:13
İkindi Apres-midi
17:55
Akşam Coucher
20:51
Yatsı Nuit
22:21
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
07:04:43
Şehir ve ülke
El Pedernoso, Spain
Nüfus: 1,117
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:57
Güneş
07:34
Öğle
14:13
İkindi
17:55
Akşam
20:51
Yatsı
22:21
Mekke'ye mesafe: 4,494 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
El Pedernoso
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:57 | 07:34 | 14:13 | 17:55 | 20:51 | 22:21 |
| Per 27 Ağu | 05:58 | 07:35 | 14:13 | 17:55 | 20:50 | 22:20 |
| Cum 28 Ağu | 06:00 | 07:35 | 14:12 | 17:54 | 20:48 | 22:18 |
| Cmt 29 Ağu | 06:01 | 07:36 | 14:12 | 17:53 | 20:47 | 22:16 |
| Paz 30 Ağu | 06:02 | 07:37 | 14:12 | 17:52 | 20:45 | 22:14 |
| Pzt 31 Ağu | 06:03 | 07:38 | 14:11 | 17:51 | 20:44 | 22:12 |
| Sal 1 Eyl | 06:05 | 07:39 | 14:11 | 17:50 | 20:42 | 22:11 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler El Pedernoso
- Santa María de los Llanos 6 km · 668 nüfus
- Las Pedroñeras 7 km · 6,518 nüfus
- Belmonte 9 km · 2,360 nüfus
- Monreal del Llano 10 km · 74 nüfus
- Las Mesas 11 km · 2,271 nüfus
- Mota del Cuervo 11 km · 6,121 nüfus
- Villaescusa de Haro 14 km · 594 nüfus
- Rada de Haro 14 km · 65 nüfus
- Hinojosos Los 15 km · 1,098 nüfus
- El Provencio 19 km · 2,358 nüfus
- La Alberca de Záncara 19 km · 1,531 nüfus
- Pedro Muñoz 20 km · 7,567 nüfus
- Osa de la Vega 20 km · 680 nüfus
- Carrascosa de Haro 21 km · 141 nüfus
- El Toboso 22 km · 2,156 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri El Pedernoso
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in El Pedernoso today?
İmsak
05:57
Güneş
07:34
Öğle
14:13
İkindi
17:55
Akşam
20:51
Yatsı
22:21
El Pedernoso'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. El Pedernoso'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in El Pedernoso?
Suhoor ends at Fajr time. In El Pedernoso today, Fajr is at 05:57.
How do I find the Qibla direction in El Pedernoso?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from El Pedernoso.