Namaz Vakitleri: El Burgo de Ebro
İmsak Aube
05:42
Güneş Lever du soleil
07:23
Öğle Midi
14:05
İkindi Apres-midi
17:49
Akşam Coucher
20:46
Yatsı Nuit
22:20
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
05:47:29
Şehir ve ülke
El Burgo de Ebro, Spain
Nüfus: 2,704
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:42
Güneş
07:23
Öğle
14:05
İkindi
17:49
Akşam
20:46
Yatsı
22:20
Mekke'ye mesafe: 4,394 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
El Burgo de Ebro
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:42 | 07:23 | 14:05 | 17:49 | 20:46 | 22:20 |
| Per 27 Ağu | 05:44 | 07:24 | 14:04 | 17:48 | 20:44 | 22:18 |
| Cum 28 Ağu | 05:45 | 07:25 | 14:04 | 17:47 | 20:43 | 22:16 |
| Cmt 29 Ağu | 05:46 | 07:26 | 14:04 | 17:46 | 20:41 | 22:14 |
| Paz 30 Ağu | 05:48 | 07:27 | 14:04 | 17:45 | 20:40 | 22:12 |
| Pzt 31 Ağu | 05:49 | 07:28 | 14:03 | 17:44 | 20:38 | 22:10 |
| Sal 1 Eyl | 05:51 | 07:29 | 14:03 | 17:43 | 20:36 | 22:08 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler El Burgo de Ebro
- El Burgo de Ebro 0 km · 2,704 nüfus
- Alfajarín 6 km · 1,855 nüfus
- Pastriz 6 km · 1,305 nüfus
- Nuez de Ebro 6 km · 637 nüfus
- Puebla de Alfindén 7 km · 3,552 nüfus
- La Puebla de Alfindén 7 km · 6,426 nüfus
- Villafranca de Ebro 8 km · 835 nüfus
- Fuentes de Ebro 11 km · 4,850 nüfus
- Mediana de Aragón 12 km · 457 nüfus
- Villamayor de Gállego 13 km · 2,854 nüfus
- Osera de Ebro 14 km · 428 nüfus
- Zaragoza 15 km · 686,986 nüfus
- Cuarte de Huerva 16 km · 2,913 nüfus
- Delicias 16 km · 110,520 nüfus
- Almozara 17 km · 25,767 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri El Burgo de Ebro
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in El Burgo de Ebro today?
İmsak
05:42
Güneş
07:23
Öğle
14:05
İkindi
17:49
Akşam
20:46
Yatsı
22:20
El Burgo de Ebro'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. El Burgo de Ebro'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in El Burgo de Ebro?
Suhoor ends at Fajr time. In El Burgo de Ebro today, Fajr is at 05:42.
How do I find the Qibla direction in El Burgo de Ebro?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from El Burgo de Ebro.