Namaz Vakitleri: Collazos de Boedo
İmsak Aube
05:53
Güneş Lever du soleil
07:36
Öğle Midi
14:20
İkindi Apres-midi
18:04
Akşam Coucher
21:02
Yatsı Nuit
22:38
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
17:05:23
Şehir ve ülke
Collazos de Boedo, Spain
Nüfus: 157
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Madrid
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:53
Güneş
07:36
Öğle
14:20
İkindi
18:04
Akşam
21:02
Yatsı
22:38
Mekke'ye mesafe: 4,724 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Collazos de Boedo
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:53 | 07:36 | 14:20 | 18:04 | 21:02 | 22:38 |
| Per 27 Ağu | 05:55 | 07:37 | 14:19 | 18:03 | 21:01 | 22:36 |
| Cum 28 Ağu | 05:56 | 07:38 | 14:19 | 18:02 | 20:59 | 22:34 |
| Cmt 29 Ağu | 05:58 | 07:39 | 14:19 | 18:01 | 20:57 | 22:32 |
| Paz 30 Ağu | 05:59 | 07:41 | 14:19 | 18:01 | 20:56 | 22:30 |
| Pzt 31 Ağu | 06:01 | 07:42 | 14:18 | 18:00 | 20:54 | 22:28 |
| Sal 1 Eyl | 06:02 | 07:43 | 14:18 | 17:59 | 20:52 | 22:26 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Collazos de Boedo
- Revilla de Collazos 2 km · 75 nüfus
- Olea de Boedo 3 km · 39 nüfus
- Dehesa de Romanos 4 km · 49 nüfus
- Sotobañado y Priorato 5 km · 158 nüfus
- Báscones de Ojeda 7 km · 196 nüfus
- Micieces de Ojeda 8 km · 102 nüfus
- Páramo de Boedo 8 km · 102 nüfus
- La Vid de Ojeda 9 km · 123 nüfus
- Calahorra de Boedo 10 km · 123 nüfus
- Villaeles de Valdavia 10 km · 71 nüfus
- Villameriel 10 km · 137 nüfus
- La Puebla de Valdavia 11 km · 81 nüfus
- Buenavista de Valdavia 11 km · 431 nüfus
- Payo de Ojeda 11 km · 84 nüfus
- Villasila de Valdavia 12 km · 91 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Spain
Madrid
Europe/Madrid
Barcelona
Europe/Madrid
Provincia de Santa Cruz de Tenerife
Atlantic/Canary
Provincia de Zaragoza
Europe/Madrid
Valencia
Europe/Madrid
Almería
Europe/Madrid
Zaragoza
Europe/Madrid
Sevilla
Europe/Madrid
Málaga
Europe/Madrid
Provincia de Cantabria
Europe/Madrid
Provincia de Valladolid
Europe/Madrid
Murcia
Europe/Madrid
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Collazos de Boedo
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Collazos de Boedo today?
İmsak
05:53
Güneş
07:36
Öğle
14:20
İkindi
18:04
Akşam
21:02
Yatsı
22:38
Collazos de Boedo'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Collazos de Boedo'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Collazos de Boedo?
Suhoor ends at Fajr time. In Collazos de Boedo today, Fajr is at 05:53.
How do I find the Qibla direction in Collazos de Boedo?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Collazos de Boedo.